Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din

173,60 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
280,00 TL
Stok Adedi: 43

Tükendi

Stok Alarmı

Atatürk’ün dinlere eleştirel bakışı en yakınları tarafından bile sansürlenip “sakıncalı alan” kabul edildi. Oysa Atatürk’ün düşünceleri bir zamanlar tarih kitaplarından özel mektuplara, meclis konuşmalarından gazetelere hatta yabancı yazarların kitaplarına kadar her yerde yazılıyor, konuşuluyor ve biliniyordu.

“Atatürk’ün Kaleminden Yaratılış ve Din” adını verdiğimiz çalışmamızda yaratılış, dinler, Allah, Muhammed (as) ve İslam hakkında Atatürk’ün el yazılarını, gerçek düşüncelerini bulacaksınız. Bu bağlamda laikliğin nasıl anlaşıldığı ve anlatıldığı konusunu, Atatürk’ün tanrısal bir karaktere kimler tarafından ve nasıl dönüştürüldüğü de dikkatinize sunacağız.

Ve göreceğiz ki, ülkemizde en zor şey Atatürk’ü Atatürk’ten öğrenmektir. Kitabımızdan ilginizi çekebilecek bazı başlıklar şunlardır:

Atatürk’ün Doğal Hali ve Sansürcülük *Atatürk’e Göre Bilimsellik ve Bilgiye Ulaşma Yolları *Evrenin Oluşumu ve Yaratılışın Reddi *Atatürk ve Tanrı Kavramının İcadı *Atatürk’e Sabetayist/Yahudi Veya Hıristiyan Diyebilir miyiz? *Arabistanlı Zatla İşimiz Bitti *Atatürk Kimleri Tekfir Etti *Kur’an Mü’mini Kemalistlerin Atatürk’ü “Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü huyları yoktur, gerçekleri gizleyen kötü huylu insanlar vardır.”

Yayınevi : Yüzleşme Yayınları
Yazar : Fehmi İlkay Çeçen
Barkod : 9786257934282
Boyut : 14x21
Sayfa Sayısı : 512
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2022
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.