101 Favori Oyun Terapisi Tekniği

136,40 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
220,00 TL
Stok Adedi: 3

Tükendi

Stok Alarmı

Çocukların doğal rol yapma ve canlandırma eğilimlerine dayanan oyun terapisi, çocukluk çağındaki psikolojik sorunların tedavisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 
101 Favori Oyun Terapisi Tekniği, çocuklardan en iyi geri dönüşlerin sağlandığı yöntemleri içerir. Her yöntem kısa ve anlaşılır tanımlarla, aynı zamanda tekniğin çocuklara nasıl uygulandığını gösteren detaylı birer açıklamayla desteklenmiştir. Kitaba katkı sağlayan kişiler çeşitli gruplardan gelmekte; aralarında çocuk merkezli oyun terapisi, bilişsel-davranışsal oyun terapisi, geştalt oyun terapisi, Jungcu oyun terapisi, psikodinamik oyun terapisi ve yönlendirilmiş oyun terapisi uzmanları bulunmaktadır.
Kitapta yer alan oyun terapisi tekniklerinin tümü; düşük özsaygı, korku, öfke kontrolü, bağlanma gibi sorunların yanı sıra istismar, yas, terk edilme gibi daha ciddi zorluklarla başa çıkmaya çalışan çocukların kendini güvende hissetmesini ve duygularını ifade etmesini kolaylaştıracak yöntemler içermektedir.
Farklı disiplinlerden gelen ve çocukları tedavi etmekle ilgilenen herkesin merakını uyandıracak bir kaynak olan 
101 Favori Oyun Terapisi Tekniği, çocuklarıyla yeni iletişim yolları açmak isteyen ebeveynler için de destekleyici olacaktır.

Yayınevi : Panama Yayıncılık
Yazar : Charles E. Schaefer
Barkod : 9786258488401
Boyut : 13.5x21
Sayfa Sayısı : 432
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Yılı : 2023
Çevirmen : Şeymanur Kırıcı
Cep Boy : Hayır
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.