Yeraltındaki İstanbul

  Yer üstündeki mimari ve doğal güzellikleri ile insanları hayran bırakan İstanbul’un hala gizemini koruyan yer altındaki yapıları, Yeraltındaki İstanbul adlı kitapta ele alınmıştır. ... Devamı
  30.00TL

  Tükendi

  Ürün Açıklamaları

   
  Yer üstündeki mimari ve doğal güzellikleri ile insanları hayran bırakan İstanbul’un hala gizemini koruyan yer altındaki yapıları, Yeraltındaki İstanbul adlı kitapta ele alınmıştır. 

  Bir "şehir anlatısı’’ olarak nitelendirilebilecek kitap, okuru, Büyük Saray’dan Ayasofya’nın sırlarına, Antik Liman’dan ayazmalara, su tesislerinden sarnıçlara, çilehanelerden İstanbul’un yer altı efsanelerine uzanan geniş bir yelpazede farklı bir İstanbul ile yüzleştiriyor. İstanbul’un hem yer altı hem de yer üstü zenginliklerini birleştirerek anlatan kitap, yer üstündeki yapıların kadim çağlarda farklı mimari yapıların üzerine kurulu yeni yapılardan ibaret olduğu konusunda okuyucuları bilgilendiriyor. 

  Fotoğraflar:Turhan Bilgili, Ülkühan Zekioğlu,Hediye Cangökçe,Sabriye Çelik, Mehmet Güngör, Semih Gürmen, Bekir Köşker,Levent Kulu,Zeki Üstek, Fatih Yalçın, İstanbul Arkeoloji Müzesi Arşivi

   

   

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786055592011
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2010
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Ersin Kalkan
  Sayfa Sayısı 154
  Ebat 160x220
  Kağıt Kuşe
  Kapak Karton
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Aralık

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  The World Beneath İstanbul

  30.00TL

  Uygarlıklar Beşiği Kent Belleği

  50.00TL

  Antik Çağdan 21. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi Ansiklopedisi

  1500.00TL

  İstanbul'un 100 Roma Bizans Eseri

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Yeraltındaki İstanbul

  30.00TL