sadsad x
asdasd

Yeni Başlayanlar İçin Kapital

Mike Wayne

Yordam Kitap

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Kapital’in yayımlanmasından bu yana kapitalizm, Marx’ın kapitalizm eleştirisinin yanlış ve yersiz olduğunu kanıtlamaya uğraşadursun, Marx ve temel eseri Kapital, dünyayı anlamak isteyen her yeni kuşağa uygun aletler geliştirmeyi sürdürmüştür.

  Çoğu insanın, dünyadaki her şeyin pek de düzgün yürümediği yönünde en azından bir sezgisi vardır. Pek çok kişi de insan soyunun karşısında bir yığın büyük problem olduğu konusunda sezginin de ötesine geçmiştir. İşte Marx’ın Kapital’i niye böyle olabileceğinin en sistemli açıklamasıdır.

  Ne var ki, Kapital’i okumanın ve anlamanın pek çok güçlüğü vardır. Bu güçlüğü aşmak üzere çok sayıda giriş kitabı yazılmıştır. Mike Wayne’in elinizdeki çalışması da bu okuma güçlüğünü aşmak için okurlara yardımcı olmak üzere yazılmış bir giriş kitabıdır. Kapital okumaya hazırlık kitabı da denebilir. Marx’ın büyük eserinin özünü oluşturan görüşleri sergileyen ve güncel verilerin ışığında Kapital’in analizinin doğruluğunu ortaya koyan kitap, güzel ve çarpıcı resimlerle daha da çekici hale getirilmiştir.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Mart 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 11 x 17 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 192
  Barkod : 9786054836604

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Ümit Şenesen

  Yazar Adı
  Mike Wayne

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.