Yahya Kemal Beyatlı 1884-1958 Kitap+CD

  Kitap Yahya Kemal Beyatlı’nın hayatı, yazı hayatı, eserleri, Onun hakkında yazılanlar, Yahya Kemal’e dair, şiirlerinden seçmeler başlıkları altında ve bir kısmının kendi sesinden okuduğu şiir CD si ile birlikte hazırlanmıştır. ... Devamı
  15.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

   

  Kitap Yahya Kemal Beyatlı’nın hayatı, yazı hayatı, eserleri, Onun hakkında yazılanlar, Yahya Kemal’e dair, şiirlerinden seçmeler başlıkları altında ve bir kısmının kendi sesinden okuduğu şiir CD si ile birlikte hazırlanmıştır. 

   

  “Evet, İstanbul’u ve bütün vatanı, tarihimizle, halkımızla, ıstırap ve neşemizle, bizi çok şeylerden o kadar üstün yapan macera ve tecrübelerden miras hayat ve dünya görüşümüzle, kendimizi hep onun sesinde duyduk. Güneş mabedi gibi azametli ve öyle aydınlık manzumelerinde o bize kendimizden bahsetti. Onun ilhamı milli hayatın en mucizeli aynası oldu. Yıllardır bu aynanın ışık tufanında yıkanıyoruz. Böyle olduğu için hayatımıza ve kendimize şimdi bir yabancı bakmıyoruz.” 

   A.H. Tanpınar
     

  Fotoğraflar: Yahya Kemal Enstitüsü

   

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 572877
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2005
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Prof. Kazım Yetiş, Mehmet Gökalp, Uğur Alatlı
  Ebat 230X230
  Sayfa Sayısı 75
  Kağıt Kuşe
  Kapak Ciltli
  Baskı Numarası 1
  Baskı Numarası Aralık

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Şiir Şehir İstanbul

  8.00TL

  İstanbul’un 100 Şiiri

  25.00TL

  İstanbul'un 100 Yazarı

  25.00TL

  İstanbul’un 100 Şarkısı

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Yahya Kemal Beyatlı 1884-1958 Kitap+CD

  15.00TL