Uluslar Arası İbn Sînâ Sempozyumu Bildiriler I-II 22-24 Mayıs 2008

  Bilim ve düşünce tarihimizin bu önemli mütefekkirini anlamak adına, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2008 yılında Uluslararası İbn Sina Sempozyumu gerçekleştirmiştir. Burada sunulan bildiriler, geleceğe bir not, yeni kuşağa miras bırakma, bilim dünyası ve araştırmacılara kaynak sunma amacıyla kitaplaştırılarak yayımlanmıştır. ... Devamı
  20.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Uluslar Arası İbn Sînâ Sempozyumu Bildiriler I-II 22-24 Mayıs 2008, Internatıonal Ibn Sına Symposıum

   

  İbn Sina’nın müellifi olduğu El Kanun Fi’t Tıp adlı eser, ünlü bilim tarihçisi Julian Hirschberg’in deyimiyle, bütün tıp alanlarını kapsayan eksiksiz bir öğretiler toplamıdır ve dünya literatüründe hemen hemen bir benzeri yoktur. El- işarat ve’t-tenbihat (İşaretler ve Tembihler) adlı eseri ise bütün bir İslam kültür coğrafyasını İbn Sina Okulu haline getirmiştir. 

  Bilim ve düşünce tarihimizin bu önemli mütefekkirini anlamak adına, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2008 yılında Uluslararası İbn Sina Sempozyumu gerçekleştirmiştir. Burada sunulan bildiriler, geleceğe bir not, yeni kuşağa miras bırakma, bilim dünyası ve araştırmacılara kaynak sunma amacıyla kitaplaştırılarak yayımlanmıştır.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944370929
  Dili Türkçe-İngilizce
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Kolektif
  Ebat 220x280
  Sayfa Sayısı 297
  Kağıt Kuşe
  Kapak Ciltli
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Aralık

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Modern Çağ ve Arabi

  10.00TL

  Doğu'nun Kadın Mirası

  30.00TL

  İstanbul İslam Bilim Ve Teknoloji Tarihi Müzesi (Toplu Bir Bakış)

  10.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Uluslar Arası İbn Sînâ Sempozyumu Bildiriler I-II 22-24 Mayıs 2008

  20.00TL