Sultan 2. Abdülhamid

  Asrın siyasi dâhilerinden biri olarak kabul edilen Sultan II. Abdülhamid, pek çok basılı ve görsel medya eserine konu olmuş, hakkında çok sayıda sempozyum ve konferans düzenlenmiştir. ... Devamı
  15.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Asrın siyasi dâhilerinden biri olarak kabul edilen Sultan II. Abdülhamid, pek çok basılı ve görsel medya eserine konu olmuş, hakkında çok sayıda sempozyum ve konferans düzenlenmiştir.

   

  Bu müstesna şahsiyet, yine ülkemizin değerli tarihçilerinden olan, onlarca eseriyle ve tarihe olan sevgisiyle Kürsüsüz Profesör unvanıyla anılan merhum Vahid Çabuk’un kaleminden öğrenmek, umuyoruz ki daha zevkli olacaktır. 

  Sultan 2.Abdülhamid’in hayatı, siyasi faaliyetleri ve kişiliği hakkında kısa ve öz olarak hazırlanan, yalın ve akıcı bir dille yazılan bu çalışmanın, o dönem tarihinin doğru anlaşılmasında okuyuculara yararlı olacağı ümidindeyiz. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059132343
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2015
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Vahid Çabuk
  Sayfa Sayısı 256
  Ebat 135x210
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Karton
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Haziran

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Sultan'a Suikast

  80.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları

  250.00TL

  Solakzâde Tarihi

  60.00TL

  Sultanların Sanata Yansıyan İzleri

  75.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Sultan 2. Abdülhamid

  15.00TL