Semavi Eyice, deyim yerindeyse, ömrünü İstanbul’a adamış olan önemli bir şahsiyettir. İstanbul, Osmanlı ve Bizans sanatı alanlarında çeşitlilik arz eden zengin çalışmalara imza atmış olan Semavi Eyice, geçmişte sahip olduğumuz sanatsal, mimari, tarihi ve estetik değerlerin günümüze aktarılmasında önemli bir yerde durmaktadır. ... Devamı
18.50TL
24 Şubat Pazar günü Kargo’da

Ürün Açıklamaları

Semavi Eyice, deyim yerindeyse, ömrünü İstanbul’a adamış olan önemli bir şahsiyettir. İstanbul, Osmanlı ve Bizans sanatı alanlarında çeşitlilik arz eden zengin çalışmalara imza atmış olan Semavi Eyice, geçmişte sahip olduğumuz sanatsal, mimari, tarihi ve estetik değerlerin günümüze aktarılmasında önemli bir yerde durmaktadır. 

Semavi Eyice çocukluğunu, gençliğini, üniversite yıllarını, akademik serüvenini, yurtdışı tecrübelerini, sanat tarihi alanında yapmış olduğu çalışmaları ve bazı ünlü İstanbul araştırmacıları hakkındaki hatıralarını bir sohbet tadında, bu kitapta anlatıyor.

 

Eyice’nin yaşam öyküsünün merkeze alındığı ve arka planında efsaneler ve güzellikler şehri İstanbul’un olduğu bu hatırat kitabı, aynı zamanda, bir dönemin tarihine de ışık tutuyor. 

Ürün Özellikleri

Barkod Numarası 9786054595266
Dili Türkçe
Basım Yılı 2013
Basım Yeri İstanbul
Yazar Adı Röportajlar: Müjdat Uluçam, Hüsnü Karcı
Ebat 165x240
Sayfa Sayısı 159
Kağıt 1.Hamur
Kapak Karton
Baskı Numarası 1
Basım Ayı Şubat

Taksit Koşulları


50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

İade Koşulları


Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


İade adresimiz:
İstanbul Kitapçısı Merkez
Tel:(0212) 558 11 26-27
Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

İlişkili Ürünler

Sadettin Ökten Hayatımdan Portreler

18.50TL

Erdem Yücel, Mazide Kalanlar

23.00TL

İstanbul Sur Kapıları

13.50TL

İstanbul'un 100 Kaybolan Eseri

23.00TL

İstanbul'da Mimar Sinan Eserleri

102.00TL

İstanbul Mimarlık Rehberi

185.00TL

En Son Gezdiğiniz Ürünler

Semavi Eyice ile İstanbul'a Dair

18.50TL