Sırrı Yunus-Yunus Emre İlahileri

  Osmanlı devletinde tasavvuf yalnızca dini hayatla alakalı bir konu olarak kalmamış, devletin fikri, felsefi, mimari ve edebi alanlarında olduğu gibi idari, iktisadi ve askeri alanlarında da düzenlemeler yapan yönlendirici bir güç olmuştur. ... Devamı
  15.00TL
  22 Ocak Salı günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

   

  Osmanlı devletinde tasavvuf yalnızca dini hayatla alakalı bir konu olarak kalmamış, devletin fikri, felsefi, mimari ve edebi alanlarında olduğu gibi idari, iktisadi ve askeri alanlarında da düzenlemeler yapan yönlendirici bir güç olmuştur.

   

  Anadolu tasavvuf geleneğinin temel taşlarından olan Yûnus Emre'nin, Türk musikisinde güfte şeklinde yer almış olan eserlerini onun sözüne, sözündeki derinliğe ve mânâya layık bir üslup ile icra etmekten öte yaşamayı ve yaşatmayı düstur edinmiş olan Sırr-ı Yûnus projesi, Âyân Musikî Topluluğu tarafından büyük bir emekle hazırlanmıştır.

   

  Dinî musikimizin tematik çalışmalarına bir katkı sunmayı amaç edinmiş proje, gençlerin elinden çıkmış bir klasik olma yolundaki emeğin ürünüdür.

   

  Solist: Suat Güney

  Müzik Yönetmeni: Hüseyin Özkılıç

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8698545600216
  Basım Yılı 2018

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Dede Efendi Mevlevi Sesler

  30.00TL

  Divan-ı Hikmet Zikir Tertibi

  15.00TL

  İstanbul'un 100 Tekkesi

  25.00TL

  Üç Efsane Ses

  15.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Sırrı Yunus-Yunus Emre İlahileri

  15.00TL