Osman Nuri Ergin Hayatı ve Eserleri

  Türkiye’de belediyecilik çalışmalarını başlatan, belediyecilik tarihinin güncel işleyişini ülkemizde ilk defa bilimsel olarak inceleyip nitelikli eserlere dönüştüren Osman Nuri Ergin, şehir tarihçiliğinin ve eğitim tarihi çalışmalarının ilk mimarlarındandır. ... Devamı
  25.00TL
  22 Ocak Salı günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Osman Nuri Ergin, 2. Abdülhamid, 2. Meşrutiyet, 1.Dünya savaşı ve Cumhuriyet dönemlerinde yaşamış, her dönemde toplumun maruz kaldığı serbest ve mecburi kültür değişimlerinin bizzat içinde bulunmuştur.

   

  Türk ilim ve kültür hayatına eşsiz eserlerle katkıda bulunan Osman Nuri Ergin hakkında bir biyografi çalışması olan bu eserde Ergin’in tahsili, memuriyeti, belediyecilik çalışmaları, emekliliği ve yaşamı boyunca ortaya koyduğu çalışma ve eserleri hakkında bilgi ve belgeler bulunmaktadır.

   

  Hayatı boyunca biriktirdiği kitaplarla, yazmış ve hazırlamış olduğu eserlerle gelecek kuşaklara büyük bir miras bırakmış olan Osman Nuri Ergin, ülkemizdeki belediye nizamlarının temellerini atmıştır.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059492324
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2017
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Haz.Müslüm Yılmaz
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 238
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Karton
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ağustos

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Osmanlı’dan Günümüze İmtiyaz Usulüyle Yürütülen İstanbul Belediye Hizmetleri

  10.00TL

  Eski İstanbul Hikayeleri

  18.00TL

  İstanbul’un 100 Yılı

  25.00TL

  Muhtasar Mecelle-i Umûr-ı Belediye

  40.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Osman Nuri Ergin Hayatı ve Eserleri

  25.00TL