Mortina - Gıcık Kuzen

47,60 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
70,00 TL
Öne Çıkan Bilgiler

Mortina ve en iyi arkadas¸ı Gamlı, Ruhiye Teyze’yle birlikte C¸u¨ru¨kogˆlu Villası’nda yas¸ıyor ve her gu¨n hayaletlerle oynuyorlar.
Bir gu¨n beklenmedik bir olay oluyor: Mortina’nın arkadas¸ları ellerinde gizemli bir davetiyeyle teker teker villaya geliyor ve o sırada Ruhiye Teyze ortadan kayboluyor. Bunların tam da o gu¨n ziyarete gelmis¸ gıcık kuzen Dilbert’la alakası olabilir mi?

Yirmi dört dile c¸evrilerek uluslararası bas¸arı kazanmıs¸ Mortina serisi yeni macerasıyla gu¨lmekten o¨ldu¨rmeye devam edecek!

Tükendi

Stok Alarmı

Mortina ve en iyi arkadaşı Gamlı, Ruhiye Teyze’yle birlikte Çürükoğlu Villası’nda yaşıyor ve her gün hayaletlerle oynuyorlar.
Bir gün beklenmedik bir olay oluyor: Mortina’nın arkadaşları ellerinde gizemli bir davetiyeyle teker teker villaya geliyor ve o sırada Ruhiye Teyze ortadan kayboluyor. Bunların tam da o gün ziyarete gelmiş gıcık kuzen Dilbert’la alakası olabilir mi?

Yirmi dört dile çevrilerek uluslararası başarı kazanmış Mortina serisi yeni macerasıyla gülmekten öldürmeye devam edecek!

Boyutlar (cm)
14 x 20 x 0
Ağırlık (Kg)
48
Teslimat Bilgisi
Genellikle 5-6 gün içinde kargoya verilir.
1. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.