sadsad x
asdasd

Mara Dyer Üçlemesi Kutulu Özel Set (3 Kitap Takım)

Michelle Hodkin

Pegasus Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Eksik Parça
  Mara Dyer Serisi - 1

  Bir gün uyandığında son birkaç gününü hatırlayamadığını düşün... 

  Mucizevi bir şekilde kurtulduğun kazada tüm arkadaşlarını kaybettiğini, Ailenin yeni bir sayfa açmak için taşınmak zorunda kaldığını, Kendi geçmişinle ilgili senden daha fazlasını bilen bir çocukla tanıştığını, Tüm yaşadıklarından sonra yeniden âşık  olabildiğini, Gerçek olması imkânsız halüsinasyonlar gördüğünü, Aklını kaçırdığından endişelenmeye başladığını düşün. Ne yapardın? 

  Mara Dyer işte bu sorunun cevabını öğrenmek üzere… 

  “Mara Dyer’ın unutulmaz bir rüyayı andıran, gizemli ve romantik hikâyesi sizi esir alacak.” 
  Cassandra Clare, New York Times çoksatanı Mortal Instruments serisinin yazarı 

  “Eksik Parça kara mizah, merak uyandıran gerilim ve samimiyet arasında nadir bulunan bir denge kurmayı başarmış. Bir an kahkaha atarken hemen arkasından korkup tüm ışıkları açarak battaniyenin altına girmek istedim. Michelle Hodkin, tüyler ürperten betimlemeleri ve iç ısıtan romantik sahneleriyle yetenek ve kalitesini gözler önüne sermiş. Daha önce böyle bir roman okumamıştım.” 

  Veronica Roth, New York Times çoksatanı Divergent serisinin yazarı

  “Eksik Parça, zekice yazılmış, büyüleyici bir gerilim romanı. Gizemli erkekleri, tehlikeli kadınları ve çok karmaşık aşk hikayelerini sevenler için mükemmel bir eser.” 
  Kirsten Miller, New York Times çoksatan yazarı

  “Vay canına. Michelle Hodkin’in ilk kitabı sizi son sayfasına kadar merakta bırakacak.” 
  Beth Revis, New York Times çoksatan yazarı

  “Şiirsel ve tatlı olduğu kadar ürkütücü ve karmaşık hikayesiyle Eksik Parça’yı elimden bırakamadım. Bu kitabı okurken bütün ışıkları açın.” 

  Rachel Hawkins, New York Times çoksatan yazarı 

  Bıçak Sırtı
  Mara Dyer Serisi - 2

  Mara Dyer bir zamanlar geçmişinden kaçabileceğini sanıyordu. Ama kaçamayacaktı.
  Sorunları kendi kafasında yarattığını düşünüyordu. Ama yanılıyordu. Yaşadığı onca şeyden sonra, sevdiği çocuğun artık sır saklayamayacağına inanıyordu. Ama aldanıyordu. Gerçekler ortaya çıkmaya ve seçimler ölümcül sonuçlar doğurmaya başladığında Mara bu karmaşadan aklını yitirmeden çıkmayı başarabilecek mi?

  “Okuyucular hikayenin gerçekçi ve muhteşem kahramanlarıyla kendinden geçecek, doğaüstü kurgusuna kendilerini kaptıracaklar.”
  School Library Journal

  “Mara’nın ürpertici ve etkileyici hikayesi bağımlılık yapıyor. Aynı zamanda şaşırtıcı derecede romantik ve karmaşık. Hodkin paranormal gençlik romanını tamamen kendine özgü bir seviyeye taşımış.” Romantic Times

  “Yazarlığa yeni adım atan Hodkin tutkulu aşk hikâyesini paranormal gizemle bir araya getirerek okuyuculara yine ters köşe yaptırıyor. Okurlar, ilk kitaptaki gibi, psikologların sözlerine inanıp Mara’nın akıl sağlığından şüpheye düşecek, Noah’nın gerçek niyetini sorgulayacak ve serinin son kitabını dört gözle bekleyecek.” Booklist

  “Serinin bu ikinci kitabı, ilk kitapta ortaya çıkan bazı soruları yanıtlarken, okuyucuyu yepyeni sorular ve merak uyandırıcı bir sonla baş başa bırakıyor.” Voya

  “Bu heyecanlı devam kitabında Hodkin okurlarını son sayfaya kadar merak içinde bırakarak entrika ve aldatmaca yüklü bir hikaye sunuyor. Hayranları yazarın ilk kitapta yarattığı dünyaya geri dönmenin coşkusuyla sonunu görmek için sabırsızlanacaklar.”
  Children’s Literature, Veronica Bartles

  Akıl Çıkmazı
  Mara Dyer Serisi - 3

  Mara Dyer kendisine söylenen yalanların ardında daha fazlası olduğuna inanıyordu.
  Ve haklıydı.

  Gerçeğin peşinden giderken yolun sonunda ne bulacağını düşünmekten kendini alamıyordu. Ama bundan vazgeçmeliydi.

  İntikam için daha ne kadar ileri gitmesi gerektiğini bilmiyordu. Yakında öğrenecekti.

  Sadakat ihanete, suçluluk masumiyete dönüşürken Mara Dyer’ın hikayesinin nefes kesici sonunda kader ile şans çatışıyor… Yüzleşme zamanı geldi.

  “Yazar tutkulu bir aşk hikayesiyle doğaüstü gizemi harmanlayarak okurları sürprizden sürprize sürüklüyor.”
  Booklist

  “Hodkin’in zekice kurgulanmış romanı okurun zihnini zorlayarak son sayfasına kadar onu esir alıyor, kaosa ve meraka sürükleyip büyülüyor.”
  Voya
   
  “Hodkin’in ustaca kullandığı belirsizlik teması hikayedeki gerilimi artırıyor; buna yalnızca psikolojik olasılıklar değil, anlatımdaki muğlaklıklar da dahil. Bu bir gerçek delilik hikayesi mi, doğaüstü bir öykü mü yoksa bir gizem mi? Okuyucular kitabın gerilim dolu sonuna kadar beklemek zorunda kalacaklar.”
  Kirkus Reviews
   
  “Eski usul romantik sahnelerin günümüz gençliğini etkileyemeyeceğini sananlar çok yanılıyor. Kitapta hikayesi anlatılan çocuk, okurları çok ağlatacak. Karakterler son derece gerçekçi, doğaüstü hikayesi ise büyüleyici…”
  School Library Journal
    
  “Ürpertici, sürükleyici, bağımlılık yapan ve şaşırtıcı şekilde romantik bir roman... Mara’nın hikayesi son derece güzel ve karmaşık... Hodkin gençlik romansını tamamen kendine has bir biçimde yorumlamış.”
  Romantic Times
   

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Mart 2016
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 1
  Barkod : 9786053438366

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Dilan Toplu

  Yazar Adı
  Michelle Hodkin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.