Yaban Çiçekleri Cep Kitabı

Peter Moore

Dev Belgesel Yayınları

%25 indirim
23,15 TL 17,36 TL
90 adet stoklarımızda

Obezite'nin dünyanın her yerinde insan sağlığını tehdit eden bir unsur olarak sürekli öne çıkıyor. Kanser türü hastalıkların günümüzde toplumun her kademesinde iz bırakması bizi yeni arayışlara götürüyor. Ve her zamanki gibi doğa tedavi ürünlerini ve yöntemlerini kendi bünyesinde barındırdığını sürekli haykırıyor.

Binlerce yıldır insanlık sadece doğal ve işlenmemiş ürünlerle beslendi; yaşamını sürdürdü.Sağlıklı kaldı.Şimdi bu konudaki çalışmalar ses getirmeye başladı. Hepimiz bitkilerin yararlarını biliyoruz. Onları tanıyıp birbirinden ayıt etmek basit bir takım teknikler ve bilgiler gerektiriyor.

Devbelgesel Cep kitapları serisini bu kez "Yaban Bitkileri" ile sürdürüyor. Bu konuda doğa ve insan sağlığı için yüreğini koyan geçlerle çalıştı, bu nadide eseri ortaya çıkardı.Bu kitabı dikkatle okuduğunuzda bitkileri tanımanın çok da zor olmadığını göreceksiniz.

Lütfen doğaya gittiğinizde kayıtsız kalmayın artık pek çoğunuzun elinde cep telefonu ve iPad benzeri çok kaliteli fotoğraf çekecek makineler var.

Üşenmeden keyfini çıkararak kelebeklerin, bitkilerin, mantarların, böceklerin, kurbağaların, sürüngenlerin, yaşam alanlarının fotoğraflarını çekin ve internette doğa ile ilgili sosyal paylaşım sitelerine üye olarak paylaşın.

Unutmayın ki ülkemizdeki bitkilerin % 50 den fazlası endemik (sadece bizim yöremizde yaşıyor ve dünyada bir örneği daha yok).

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2015
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 214
Barkod : 9786056048760

Kategoriler

Facebook Twitter Instagram
TOPKAPI