Vahşi Yaşam 2 - Kaya Sakinleri Ciltli

Gekolar, Duvar Kertenkeleleri, Kamçı Kuyruklar, Yarışçılar

Chris Mattison

Boyut Yayın Grubu

%35 indirim
29,00 TL 18,85 TL
1 adet stoklarımızda

Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Kaya Sakinleri'nde; kertenkele familyalarından gekolar, duvar kertenkeleleri, kamçı kuyruklar ve yarışçıların gizemli yaşamları yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam Kaya Sakinleri DVDsinde ise, baykuşlar ve su samurları ile birlikte vahşi timsahların, kaplumbağa ve kertenkele gibi sürüngen türlerinin yaşamlarını izleyeceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltli
Basım Tarihi : 2012
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 19,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 72
Barkod : 9789752309494

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Filiz Demirayak

Editör
Deniz Karakaş

Kapak Tasarım
İbrahim C. Yılgaz

Genel Yayın Yönetmeni
Bülent Özükan

Facebook Twitter Instagram
EMIRGAN