Tanrı'nın Kainattaki Eli - Zülkarneyn

Rıdvan Ganioğlu

Dorlion Yayınevi

%50 indirim
16,00 TL 8,00 TL
5 iş gününde temin

Tanrı kainatın yaratılması için bütün hazırlıklarını yapar. Kainatın işleyişiyle ilgili en değerli kullarından olan Zülkarneyn'i görevlendirir. Kendisine kainatta kullanabileceği devasa ve muhteşem bir araç verir. Tanrı, kendisine kainatta yardımcı olmaları için milyonlarca kulunu gönderir. Zülkarneyn, onlarla birlikte Tanrı'nın izni ve kendisine verdiği yetkiyle kainattaki yaratılışı altı aşamada tamamlar.

Kainatta hiçbir şey hesapsız değildir. Hesabı bir tek iblis bozmuştur. Her şey en ince ayrıntısına kadar hesaplanmıştır. Kainatın genişlemesinde çok büyük çabaları olur. Yıldızları ve gezegenleri oluşturur. Bunların işleyişinni takip eder. Bu gezegenleri yaşama uygun hale getirir. Bitki, hareketli canlı, insan ve insanımsıların aralarındaki ilişkileri düzenler.

Kainatın genişlemesi bittiğinde de görevi devam eder. Genişlemeden sonra geri çekilme, büzüşme başlayacaktır. Büzüşmede yaşanan her şey geriye doğru tekrar yaşanacaktır. Var edilen her insan ve insanımsı yaptıklarını bilinçleri açık şekilde görecektir. Kainat büzüşme sonunda başladığı yerde son bulacaktır. İblis'in cezası büyük olacaktır.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2019
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 140
Barkod : 9786052492697

Katkıda Bulunanlar

Genel Yayın Yönetmeni
Aydın Şimşek

Facebook Twitter Instagram
EMIRGAN