Shiva Üçlemesi - 2 Nagaların Sırrı

Amish Triphati

Kitabix Yayınları

%35 indirim
34,26 TL 22,27 TL
Tükendi

Günümüzde, O Bir Tanrı.

4.000 Yıl Önceyse, O Sadece Bir İnsandı.

Kovalamaca sürüyor. Şeytanî Naga savaşçısı dostu Brahaspati’yi öldürdükten sonra şimdi de karısı Sati’nin peşine düşmüştür. Tibetli göçmen ve şeytanın düşmanı olduğu söylenen Shiva’ya bu uğursuz düşmanını yakalamadan rahat yoktur. Emin olduğu tek şey intikam duygusuyla kötülüğe giden yolun onu sürüngen insanların yaşadığı Nagalılara götürecek olduğudur.

Şeytanın kötücül yükselişinin belirtileri her yana yayılmıştır. Bir krallık ölmek üzeredir ve mucize bir ilaç için rehin alınmıştır. Veliaht prens öldürülmüştür. Shiva’nın felsefî rehberi olan Vasudevler onlara gösterdiği koşulsuz güvene ihanet ederek ilacı karanlık tarafa götürürler. Mükemmel imparatorluk Meluha bile doğumların şehri Maika’daki korkunç bir sır nedeniyle şüpheye düşmüştür. Shiva’nın bilmediği şey, perde gerisinde bir kukla ustasının büyük bir oyun oynamakta olduğudur.

Kendisini kadim Hindistan’ın bir ucundan diğerine sürükleyecek olan yolculuğunda Shiva gerçeği ve ölümcül sırları arıyor fakat sonunda yalnızca hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını görüyor.

Meluha’nın Ölümsüzleri’nin devamı olan Shiva Üçlemesi’nin bu ikinci kitabında acımasız savaşlar yaşanacak, şaşırtan ittifaklar kurulacak ve inanılmaz sırlar ifşa olacak

‘Arketipik ve coşkulu ... Amish’in kitapları ruhumuzun ... en derin girintilerine kadar işliyor.’

- Deepak Chopra

“Amish Doğu’nun Paulo Coelho’sudur.”

- Business World

 

 

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2017
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 384
Barkod : 9786056541063

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
C. Erdal Bodur

Editör
Ayfer Akın

Kapak Tasarım
Hüseyin Özkan

Genel Yayın Yönetmeni
Kubilay Şenses

Facebook Twitter Instagram
GALATA