Sarsılmaz Güven

Unshakeable Trust

Joyce Meyer

GDK Yayınları

%40 indirim
20,00 TL 12,00 TL
8 adet stoklarımızda

Yaptığımız her şeyin içine bir parça sağlıklı Tanrı'ya güven karıştırmak kaygı, vesvese, korku, sürekli akıl yürütme ve sinirlerimizi ve bedenimizi zayıflatan stresten uzak bir yaşam sürdürmemizi mümkün kılar. Örneğin ben, bu kitabı yazmama yardım etmesi için Tanrı'ya güveniyorum. Yani O'na güvenme konusunda bilmem gereken her şeyi bilmediğimin farkındayım ve O olmaksızın kitabı iyi yazamayacağıma eminim. Tanrı, her zaman ve her şeyde güvenimizi O'na bağlamamızı ister. Söz konusu çocukları olduğunda hiçbir şey Tanrı için ilgi göstermeyeceği kadar küçük değildir.

Bireyler kendine yeterlik ve bağımsızlık eğiliminde olduğu için, Tanrı'ya nasıl güvenebileceğimizi öğrenmek, bizim için epey bir zaman alabilir. Bu zorluğun bir yanı insanların güvenilir olmadıklarını bize sıkça öğreten sevimsiz deneyimlerden kaynaklanır. Ne var ki Tanrı'nın yolları insanınkilerin çok üzerindedir ve O'nun sözü, O'nun yalan söyleyemez ve aldatamayacak bir karakteri olduğunu bize öğretmektedir.

Bu kitapta sizinle, sınırsız giivenehileceğ inizi ve akıl almaz bir imana sahip olabileceğinizi paylaşmayı umut ediyorum. Tanrı'ya tam güvenme hedefimiz olmalıdır; sadece Tanrı'yı onurlandırdığı için değil aynı zamanda bizi şaşkınlığa uğratacak yararlar sağlayacağı için de Tanrı'ya güvenmeliyiz.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2019
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 14,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 216
Barkod : 9786058071582

Katkıda Bulunanlar

Çevirmen
Çiğdem Özbek

Facebook Twitter Instagram
GALATA