Profesyonel Patronların Başarı Sırları

Abdülkadir Akgündüz

Genç Beyin Yayınları

%20 indirim
39,00 TL 31,20 TL
1 adet stoklarımızda

“Bu kitap hayatınızı değiştirecek!” üst başlığını taşıyan kitap; vaktin çok az, yapılacak işlerin çok fazla olduğu bir hayatta pratik, huzurlu, başarılı, öz fakat lâyıkıyla yaşamak isteyenlerin tam aradıkları bir kitap...

“İç dinamiklerini harekete geçirmek”, kabiliyetlerinin farkına varmak, kısa ömürde çok ve önemli işler başarmak isteyenlere bu kitap yol gösterici ve bilgilendirici olacaktır.

Fizikî ve ruhî dengesini koruyarak, psikolojik hastalıklara yakalanmadan sosyalleşip zirvelere doğru yol almak isteyenler, bu kitabı elden bırakmayacaklardır.

Hedeflerine, ideallerine ve hatta hayallerine ulaşma gayret ve mücâdelesinde samimî bir arkadaş arayanlara bu kitap gerçek mânâda dost olacaktır.

İster devlet başkanlığı olsun, ister temizlik işçiliği, sahasında daima en mükemmel hizmeti vermek isteyenlere bu kitap temel prensipler sunacaktır.

Günümüz hayatının karmaşasından, stresinden, sıkıntısından, derdinden, bunalımından illallah deme ve dünyaya gelişinden pişmanlık gösterme eşiğindeki çâresizlere bu kitap Hızır gibi yetişecektir.

Sosyal münasebetlerden aile hayatına, mutluluktan başarıya, geniş daireden şahsî hayata kadar her konuda ideali yakalamak isteyenlere, bu kitap sıkıcı olmadan yardım edecektir.

Bu kitabı istifade etme gâyesiyle okuyanlar, ufuklarının genişlediğini; uzun vâdeli ve engin düşünebildiklerini; iş ve özel hayatlarının düzene girdiğini; kendilerini, insanları ve hâdiseleri daha iyi anladıklarını farkedeceklerdir.

Bu kitap, hedefsizi bir hedef tâyin etmeye zorlayacak, tembeli harekete geçirecek, çalışkana hız verecek, bunalımdakini feraha kavuşturacak, başarılıyı liderliğe götürecektir.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ağustos 2004
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 180
Barkod : 9789756588062
Facebook Twitter Instagram
GALATA