Masa Dergisi Sayı: 25 Şubat 2019

Kolektif

Masa Dergisi Yayınları

%27 indirim
12,00 TL 8,76 TL
7 adet stoklarımızda

Masa Dergi; edebiyat, sinema, müzik, resim, tiyatro, dizi türündeki inceleme yazıları ve özgün öykü, deneme, şiir çalışmalarıyla ülkemizin en çok okunan kültür-sanat-edebiyat dergisi.

Derginin 25. sayısının dosya konusu; Cana yakın gülümsemesi, yeşil gözleri ve uzun boyuyla görsel algıya hitap ettiği sinema yıllarının yanı sıra; şöhreti, parayı, adım attığı yerde yüzlerce flaş birden patlayan bir star hayatını elinin tersiyle itip, başına bir kask giyerek maden ocaklarına inen kariyeriyle, hem yakışıklılığıyla gönülleri fethederken hem de kir pas içinde direnen bir kahraman Tarık Akan.

25. sayıya katkı sağlayan isimler: Türkan Şoray, Metin Akpınar, Rutkay Aziz, Halil Ergün, Müjdat Gezen, Hayati Asılyazıcı, Ebru Cündübeyoğlu, Atilla Dorsay, Hıfzı Topuz, Yavuz Özkan, Ertem Göreç, Yiğit Güralp, Yıldız Ertan, Cüneyt Büyükyaka, Gamze İyem, Şafak Akyazıcı, Büşra Sak Bağrı, Yasa Baykoz, Haydar Ergülen, Celine Symbiosis, Nur Neşe Şahin, Soner Sert, Şenay Tanrıvermiş, Selnur Güneş, Egemen Özdemir, Mesut Örs, Firkan Gülaydın, Alican Bayar, Ahmet Uzun.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2019
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 21,00 x 30,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 56
Barkod : 3990000022765
Facebook Twitter Instagram
TOPKAPI