Kitap Eki Dergisi Sayı: 6 Haziran 2020

Kolektif

Kitap Eki Dergisi Yayınları

%30 indirim
15,00 TL 10,50 TL

Kitap Eki dergisinin 6. sayısının kapağında edebiyatımızın usta şairi Nâzım Hikmet yer aldı. Halkın şairi Nâzım, güncelliğini her zaman koruyor ve sınırları aşan yolculuğu devam ediyor. Akademisyen İlke Bereketli, Nâzım Hikmet’in bilinmeyen bir şiirinin, neredeyse 100 yılın ardından gün yüzüne çıkarılarak yayınlanması üzerine kapsamlı bir yazı kaleme aldı. “İstanbul’da 1 Mayıs” isimli şiir ve her zaman yeni olan Nâzım Hikmet üzerine nitelikli bir inceleme Kitap Eki dergisinde.

Pandemi sürecinin ardından basılı olarak hazırladığımız ilk sayımızda (6. Sayı) yine dolu dolu bir içerikle okurlarımızla buluşuyoruz. Edebiyat ve edebiyat dışı kategorilerden incelemelerin yer aldığı 6. Sayımızda ilk defa bir öykü yayınlıyoruz. Servan Altıkanat’ın kaleme aldığı “Theremin Çalan Yılmaz…” isimli öykü dergimizin sayfalarında sizlerle buluşmayı bekliyor.

Yeni çıkan ve bize göre hiç eskimeyen kitapları dergimizin 6. Sayısında sizler için inceledik. Ve her zamanki gibi çocukları da unutmadık. Anne ve babaların kitap tercihi yaparken faydalanabilmeleri için çocuk kitapları hakkında yazılar hazırladık. Bu zorlu sürecin sonunda sizlere her zamankinden güzel ve yine niteliğiyle öne çıkan bir sayı hazırladık. Kitap Eki dergisinin 6. Sayısı raflarda sizleri bekliyor.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 16,50 x 23,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 80
Barkod : 9772687595063
Facebook Twitter Instagram
SALACAK