Kadınların Fısıldadığı Hikayeler

17 Burçtan Kadının, 12 Erotik Hikayesi

Hectorist

Ayrıkotu Yayınları

%35 indirim
24,00 TL 15,60 TL
2 iş gününde temin

Karşısındaki kadının yeşil gözlerine bakarken düşünmeden edemedi... Yıllardır tanıdığı bu kadın, anlatırken bile hala onu heyecanlandıran gizli kalmış anılarını neden diğerleri gibi onunla paylaşıyordu.

Hectorist, kadınların bazen sırdaşı bazen sevgilisi ve bazen de yol arkadaşıydı. Kadınlar onun kulağına en mahrem, en ateşli en güzel anlarının hikayelerini fısıldadılar. Öyle bir an geldi ki, Hectorist tıpkı Midas’ın kulakları efsanesindeki berber gibi içini dökmek, bunları başkalarıyla paylaşmak istedi. Böylece kadınların adları yerine burçlarını esas alarak onların gizemli hikayelerini sayfalara haykırdı ve sahiplerinin izlerini gölgede bırakan ama okuyanın kendisinden mutlaka bir parça bulacağı erotik hikayeler yazdı.

Hikayelerin belki de en esrarengiz yanı kadın ağzıyla kaleme alınmış olmasıydı, Hectorist erkek olsa da...

Kadınların cinselliklerini cesurca yaşadığı, yaşadıklarını sansürlemediği, başkalarının algılarından ve beklentilerinden sıyrılıp kendileri oldukları; sinemadan, müzikten, edebiyattan dem vuran diyaloglarla bezenmiş bu hikayeler sizi büyülü bir dünyaya taşıyacak. Emin olun!

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 204
Barkod : 9789752498105

Kategoriler

Facebook Twitter Instagram
GALATA