Gelin Pazarlığı

Deeanne Gist

Kyrhos Yayınları

%35 indirim
46,00 TL 29,90 TL
2 iş gününde temin

Bekarların Dikkatine!

Asa Mercer’ın çabaları sayesinde şimdi, iyi ahlaklı ve itibarı olan bir gelini, Atlantic  Eyaleti’nden toplam 300 dolara elde edebilirsiniz. Durumu uygun ve istekli tüm bekarlar, çarşamba akşamı Delim ve Shorey binasında toplanacaktır.

Düğün planlandı…

Sadece birinin geline söylemesi gerek!

1860’ın Seattle’ında, kerestecilerin sayısı oldukça fazlaydı fakat kadın nüfusu yok denecek kadar azdı. Karısı olan bir adam, 640 hektarlık bir kereste arazisini bedavaya alabiliyordu lakin Joe Denton’ın karısı yoktu. Seattle’a gelmeden önce ölmüştü ve şimdi yörenin hakimi, onu, hakkını elinden almakla tehdit ediyordu. Büyük bir umutsuzlukla Joe, kendine eş olarak Mercer’ın gelinlerinden girişimci Asa Mercer tarafından bölgeye getirilen Doğulu dul ve yetimler- birini almaya karar verdi.

Anna Ivey’nin, Mercer’la Batı’ya seyahati, İç Savaş’ın yıkımından bir kaçıştı. Mercer’la aşçı olarak çalışmak için anlaşmıştı gelin olarak değil... Bu nedenle Denton’a teslim edildiğinde, evlenme teklifini reddetmesi Joe’nun arazi alma işini riske sokmuştu. Denton, çok değerli arazisini kaybetmeden sadece birkaç ay önce bu baştan çıkarıcı, çekici, Doğulu kızı, resmi olarak karısı olmaya ikna edebilecek miydi?

 

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2016
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İngilizce
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 336
Barkod : 9786051211732

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Facebook Twitter Instagram
EMIRGAN