Farklı Şehirler, Farklı Hayatlar

Fatma Şen

İkinci Adam Yayınları

%40 indirim
20,00 TL 12,00 TL
1 adet stoklarımızda

Yazar bu kitabında farklı şehirlerde, farklı kültürlerde yaşayan kişilerin hayatlarına ufak da olsa bir kapı aralamak istemiştir.

Kitabın içerisinde kendi çocukluğunuzdan ve okul yıllarınızdan mutlaka bir anıyarastlayacaksınız. Hazır olun! Duygulanabilir, sarsılabilir, duraksayabilir ve yine umutla dolabilirsiniz.

Yazar, arkadaşlığın ve hatta çocukken edinilen dostlukların, değerinin her türlü öteki değerlerin üstünde olduğunu, bu temiz duygularla gelişen arkadaşlığın hayatın esas anlamlarından biri olduğunu, sıcacık öyküler içerisinde paylaşmıştır.

Karadeniz’in en ücra köşesinden başlayıp Ankara, İstanbul’a ulaşan ve Anadolu’da devam eden gerçek ve farklı yaşanmış hikâyelerin sürükleyici bir derlemesidir.

Fatma Şen, “İnsanlar yaşadıkları süre içerisinde varlıkları ile değil, topluma kattıkları değerler ile anılırlar” yaklaşımını benimsemiş olup, her zaman bu ilkeye göre hareket etmiştir.

“Eğitimsiz bırakılarak ayıp ve günah teraneleri ile maalesef tekdüze yaşantılara mecbur bırakılan genç kızlarımızın böyle bir dünyayı yaşamaya mecbur bırakılmamaları için toplum olarak sorumluluğumuz en üst düzeyde olmalıdır” cümlesi de yazarın notu olarak buraya eklenmiştir.alıdır” cümlesi de yazarın notu olarak buraya eklenmiştir.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Ocak 2021
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 19,50 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 112
Barkod : 9786053069874

Kategoriler

Facebook Twitter Instagram
HAYDARPASA