Doktorum Nerde?

Oynatmaya Az Kaldı

Serra Şentekin

Ray Yayıncılık

%40 indirim
7,50 TL 4,50 TL

Bu kitabı, iç hastalıkları uzmanı ve detoks hekimi olarak değil, her “normal” insan gibi hayat boyu akıl sağlığıyla alakalı olarak gelgitler yaşayan bir kişi olarak yazdım. Aslında “normallik” diye bir kavram olmadığını, başımıza gelenlerin “doğallık” olduğunu, huzuru ve sağlığı bulmak için farkındalığa ve bilince ihtiyaç duyduğumuzu anlatmak istedim.

Yaptığımız hatalar üzerinde ısrarla devam etmenin bizi farklı insan yapmayacağını, “Kafayı Oynatacağım” dediğiniz anlarda nasıl güçlü olup bu durumdan kurtulacağınızı ve alternatifler arayacağınızı, ön yargılarınıza tutsak olmadan yeniliklere açık olup hangi güzellikleri hayatınıza sokacağınızı anlattım.

Önümüze gelen her şeyi, ister mecazi ister gerçek anlamda yiyerek tüketim çılgınlığına girdiğimiz bu dönemde size kalması gereken tek değerin “Aklınız” olduğunu unutmamanız için bir kılavuz oluşturdum. Bu kitabı okuduktan sonra “Evet, kafayı oynattım” diyerek gururla çığlıklar atabilir ya da “Kafa ancak bu kadar güzel oyanatılırmış, ama artık bunu kontrol etmeliyim.” diyerek bilinçli hale gelebilirsiniz. Önemli olanın “Kendiniz” olduğunu asla unutmamanız dileğiyle…

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Aralık 2014
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 13,00 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 176
Barkod : 9786059030120
Facebook Twitter Instagram
GALATA