Cins Aylık Dergi Sayı: 30 Mart 2018

Kolektif

Cins Dergisi

%25 indirim
7,92 TL 5,94 TL

“Geri Dönün Tüm Dışarıda Yapamayanlar”

Aylık Yaşam Ünitesi Cins, mart sayısı ile raflardaki yerini aldı. Bu ay 30. sayısını çıkartan Cins, okurunu “Geri dönün/ Tüm dışarıda yapamayanlar” sloganıyla selamlıyor ve soruyor: “Nasıl girsin cennete, bir kalbe giremeyen?” Cins soruyor; Emeti Saruhan, Mustafa Ulusoy ve İhsan Kabil cevaplıyor.

Cins Mart Sayısı Yazarları...

Furkan Çalışkan, Ömer Türker, Mustafa Çiftci, Ercan Yıldırım, Güray Süngü, Güven Adıgüzel, Aykut Ertuğrul, Neşe Kutlutaş, Asım Öz, Ali Emre, Mustafa Timuri, Bahadır Yenişehirlioğlu, Fatih Erbaş, Halil Solak, Murat Güzel, Özkan Gözel ve Abdullah Harmancı Cins Mart 2018 sayısının başlıca yazarları…

Sevilen Köşeleriyle Cins

“3 Soruda” köşesinin şubat ayı konuğu Fatma Barbarosoğlu, “Neden okuyalım”, “Ne okuyalım”, “Nasıl okuyalım” sorularını Cins okuru için cevaplıyor. “5N1K” köşesinde ise Arda Arel, Stanislaw Lem’i ve usta kalemin Solaris kitabını masaya yatırıyor. Orta sayfada Nurettin Topçu, Cins Kafalar’da ise Eduardo Galeano meraklısı okurunu bekliyor. “18 Soruda” köşesinde işe Demba Ba var.

M. Fatih Andı ve Ömer Lekesiz Söyleşileri...

Arda Arel, Cins Mart 2018 sayısında Ketebe Yayınları Yayın Danışmanı Ömer Lekesiz ile Ketebe’nin çıkış gayesini ve Türkiye’de yayıncılığın ahvalini konuşuyor. Rıdvan Tulum ise M. Fatih Andı ile yeni kitabı Şiir’in Ufku – Hz. Peygamber’i Şiirle Sevmek, na’tın manası, şair ve yazarlarımızın siyer ve na’t vesilesiyle Hz. Peygamber’in yaşamına yaklaşımı ve Müslüman şairin vazifeleri üzerine söyleşiyor.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Mart 2018
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 25,00 x 34,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 62
Barkod : 3990000029649
Facebook Twitter Instagram
EMIRGAN