Bosphorse Dergisi Nisan 2021/3

Kolektif

Bosphorse Dergisi Yayınları

%27 indirim
25,00 TL 18,25 TL
28 adet stoklarımızda

Son yıllarda kamu ve özel teşebbüsler tarafından yapılan yatırımlar sonrasında yükselişe geçen Türk atçılığına, bu yükselişte eşlik eden BOSPHORSE, Türkçe-İngilizce olarak aylık yayınlanan bir atçılık dergisidir.

Türk atçılığında yaşanan gelişmeleri, önemli yarışları ve sektörün önde gelenleri ile yapılan özel röportajları her ay okuyucularına sunan dergi aynı zamanda Dünya genelinde Türk atçılığını takip eden global atçılar için de atçılığımız hakkında farkındalık yaratıyor. Uluslararası yarışlar, satışlar ve gelişmeleri de Türk atçısına sunan dergi böylece Türkiye ile Dünya atçılığı arasında bir köprü oluşturma görevi üstleniyor.

Sektörün paydaşlarının da desteğiyle Türk atçılığına farklı bir bakış açısı katan dergi, Türkiye'de at yarışlarına karşı oluşmuş önyargıyı da yıkmayı hedeflemekte ve bu bağlamda atçılığın spor, sosyal ve kültürel yönlerini ön plana çıkarmaktadır.

Nisan sayımızda; Sanatçı ve At sahibi Emre Karayel ile Avustralya'da antrenörlük yapan Aşkın Yargı röportajlarımızı, Dubai World Cup analizimizi, Ege Derbisi ve Dünya çapında mart ayında gerçekleşen yarışları, EHV virüsü hakkından Öğr. Gör. İbrahim Kurban'ın detaylı yazısını ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

 

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Nisan 2021
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 23,00 x 28,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 66
Barkod : 3990000002189
Facebook Twitter Instagram
HAYDARPASA