Birds of Alaçatı Kuşları

Sulak Alan Kuşları

Serap Yurdaer Erboy

Yazarın Kendi Yayını - Serap Yurdaer Erboy

%40 indirim
50,00 TL 30,00 TL
51 adet stoklarımızda

Alaçatı'nın büyülü sulak alanı Flamingoların ve bölgedeki diğer kuş türlerin önemli yaşam alanı, onlarca canlının sığınağı, üreme ve beslenme bölgesi. Nadide flora ve fauna Seşitliliğiyle bölgenin ÖDA, önemli doğal alan kapsamına kabul görülmüş ve kayıtlara geçmiş olması Çeşme, Alaçatı için eşsiz, paha biçilmez Aibriemi‘i bir nimet.

Alaçatı sulak alan kuşlarının, kendi değimimle Su Perilerimim yakınlarında geçirdiğim her an ve onların büyüleyici görüntülerini ilk kez gün ışığına sunabildiğim için minnettarım. 

With its unique flora and fauna diversity Alaçatı, Turl<ey is identified as a key biodiversity area, a site contributing significantly to the global persistence of biodiversity. The wetland area being part of the key biodiversity area, is home for the Flamingos, many other birds and numerous species providing them a source for food, a shelter for resting and breeding.

I feel deep gratitude for each blessed moment I could spend in the presence of the wetland birds, my Nymphs of Alaçatı, whose so far unseen images I am delighted to present.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Haziran 2019
Basım Yeri : Türkiye / İzmir
Boyutlar : 16,00 x 24,00 cm
Basım Dili : Türkçe
İngilizce
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 120
Barkod : 9786056119729

Katkıda Bulunanlar

Grafik Uygulama
Samet Öz

Facebook Twitter Instagram
GALATA