ArtDog İstanbul Dergisi Sayı: 5 Eylül - Ekim 2020

Kolektif

ArtDog Dergisi Yayınları

%25 indirim
25,00 TL 18,75 TL

Şehirlerin keşmekeşinden kaçan insanların nispeten harap edilmemiş ama edilme yolunda olan doğa kırıntılarına kaçarak yaşamaya başladığı bu günlerde yatay mimarisi, kendine özgü yaşama kültürü ve kültürel hazineleriyle Bodrum hakkında özel bir dosya hazırladık.

Seyircisinden ayrı düşünülemeyen tiyatro dünya genelinde çok zor günlerden geçiyor ancak bu zorluk beraberinde bir dayanışmayı da getirdi. Eylem Ejder’in “Tiyatro ‘Şimdi’ ve ‘Burada’” başlıklı yazısı pandemi döneminde tiyatroya odaklanıyor.

CSO şefi Cemi Cem Deliorman ile 29 Ekim’de Ankara’da iddialı mimarisiyle açılması planlanan yeni CSO Konser Salonu’nu ve güncel sanatın müzikte ki karşılığı dediği “Yeni Müziği” konuştuk.

Emre Eminoğlu ise “Cannes Film Festivali’nin II. Dünya Savaşı yıllarından beri ilk kez iptal olmasına yol açan şartlara rağmen” pandemide sönmeyen festival ruhunu kaleme aldı.

Bir Denizaltı üssünden dönüştürülen dünyanın en büyük dijital sanat merkezinden, Tasarım Bienali’ne, Ceren Çıplak Drillat’ın  Paris’te yaşayan ve üreten Utku Varlık’la yaptığı tartışmalı röportajına yine kendi görüp çıkarttıklarımızdan bir sayı oluşturduk.

Türkiye ve dünyadan güncel sanat haberlerini, fikir yazılarını ve dosya konularını www.artdogistanbul.com adresinden takip edebilirsiniz.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Eylül 2020
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 34,00 x 49,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : Kuşe
Sayfa Sayısı : 39
Barkod : 3992687331104
Facebook Twitter Instagram
EMIRGAN