Aklımızı Yitirdiğimiz Gün

El Día Que se Perdió la Cordura

Javier Castillo

Epsilon Yayınevi

%40 indirim
34,50 TL 20,70 TL
218 adet stoklarımızda

“Kader bazen kendini göstermek için bizi sınar.”

24 Aralık, Boston şehir merkezi. Bir kadının gövdesinden ayrılmış başını elinde taşıyan çırılçıplak bir adam. Ve gölgelerin arasından gün ışığına çıkan kanlar içindeki silueti...

Bu korkunç sahnenin başrolündeki şüpheli, psikolojik analiz için psikiyatri kliniğine nakledilir. Analizi yapacak olan FBI ajanı Stella Hyden ile kliniğin müdürü Doktor Jenkis, hayatları boyunca bu anı beklediklerinden habersizlerdir. Akli dengesinin yerinde olmadığı düşünülen şüpheli onların aklını sınayacak ve yalan söylediğini düşünenleri gerçeklerle bir bir yüzleştirecektir. Ajan Hyden ve Doktor Jenkins, kendilerini, hayatlarını tehlikeye atacak ve akıl sağlıklarını uçurumun kıyısına taşıyacak bir soruşturmanın ortasında bulurlar. Kader onları seçmiştir ve gösteri vakti gelmiştir!

Javier Castillo, polisiye-gerilim türünün dört duvarını yerle bir ettiği Aklımızı Yitirdiğimiz Gün ile sizi sınırlarınızı aşmaya zorluyor.

“Müthiş bir tempo, kalp çarpıntısı yapıyor... Saf adrenalin!” El Mundo

“Titizlikle yazılmış çılgın bir polisiye-gerilim.”
Eldiario.es

“Şoka uğratan bir görüntüyle açılan bu etkileyici ve hızlı tempolu polisiye-gerilimle Javier Castillo turnayı gözünden vuruyor.”
Diario Sur

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Şubat 2021
Basım Yeri : Türkiye / İstanbul
Boyutlar : 13,50 x 21,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Orijinal Dil : İspanyolca
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 320
Barkod : 9786051738352

Kategoriler

Katkıda Bulunanlar

Facebook Twitter Instagram
EMIRGAN