2021 Son Prova ÖABT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Tamamı Çözümlü Deneme Çözen Kazanır

Kolektif

Yedi Beyza Yayınları

%40 indirim
40,00 TL 24,00 TL

Değerli Adaylarımız...

2021 Öabt Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Çözümlü Deneme Son Prova - Çözen Kazanır !

Yedibeyza Yayınları; kaliteli yayınları, yılların vermiş olduğu tecrübe ve siz değerli adaylarımızdan gelen yoğun talep üzerine öabt alanında bu değerli çalışmayı hazırlamış ve hizmetinize sunmuştur.

Deneme kitabımız, 2021 Öabt Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği Ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliği öğretmenlik alan bilgisi testlerini kapsayacak şekilde alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış denemelerden oluşmaktadır. Kitabımız 200 sayfa olup, büyük boy ve tamamı çift renklidir. İçerisinde 7 adet tamamı çözümlü deneme bulunmaktadır.

Deneme kitabımız ÖSYM Sorularıyla Uyumlu, Yeni Sisteme Uygun, Yeni Nesil Sorular’dan oluşmaktadır. Çalışmamızda ÖABT’ye eklenen Tecvit, İslam Kültür ve Medeniyeti, İslam Tarihi vb. konularla ilgili sorular ve çözümlemeleri de eklenmiştir.

Deneme kitabımızın en belirgin özelliği öabt sorularının ayrıntılı olarak çözülmüş olmasıdır. Bu sayede adayın konuya dair detayları tekrar gözden geçirmesi ve eksiklerini telafi edebilmesi hedeflenmiştir. Ayrıca bilgi ve yoruma dayalı soruların yanında öncüllü sorulara da yer verilerek adayın bilgiyi içselleştirmesi amaçlanmıştır.

2021 Öabt Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi 7 Detaylı Çözümlü Deneme kitabımız içeriğiyle ÖABT Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği ve İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenliğine hazırlanan adaylarımıza hitap etmektedir.

Yedibeyza yayınları olarak bütün öğretmen adaylarımıza başarılar dileriz. Gayret bizden tevfîk yalnızca Yüce Allah’tandır.

Özellikler

Cilt Durumu : Ciltsiz
Basım Tarihi : Kasım 2020
Basım Yeri : Türkiye
Boyutlar : 20,00 x 28,00 cm
Basım Dili : Türkçe
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Sayfa Sayısı : 200
Barkod : 1981345896987
Facebook Twitter Instagram
TOPKAPI