sadsad x
asdasd

Kabul ve Kararlılık Terapisi - Çiftler İçin

İlişkileri Yeniden İnşa Etmek İçin Farkındalığı, Değerleri ve Şema Bilincini Kullanmaya Yönelik Klinisyenler İçin Kılavuz

Avigail Lev

APAMER Psikoloji Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • “Bu kitap, kabul ve kararlılık terapisinin, şema terapinin ve şiddetsiz iletişimin güçlü yanlarını, çiftlerin karşılaştığı sorunlara yönelik çok açık ve tutarlı bir tedavi yaklaşımıyla birleştiriyor. Kitabı okuduğunuzda, ne yapacağınızı bilmenin verdiği harika hissi tecrübe edecek ve danışanlarınıza gerçekten yardımcı olabileceğinize dair güven kazanacaksınız.”
  —Matthieu Villatte, PhD, Klinik Görüşmede Ustalaşmak kitabının ortak yazarı

  “Bize gereken kabul ve kararlılık terapisi kitabı işte bu! Çiftlerin sorunlarını aşmalarına ve değerli, samimi ilişkiler kurmalarına yardımcı olacak kapsamlı ve pratik bir rehber. Şemaların ayrışma, kabullenme ve öz farkındalığa dahil edilme biçimini özellikle beğeniyorum. Araçlar, teknikler, alıştırmalar ve terapi seanslarının dökümleriyle dolu bu mükemmel kaynak, çiftlerle çalışan tüm kabul ve kararlılık terapistlerince okunmalıdır. Ayrıca kitap, kendi ilişkilerinizi geliştirmeniz için de birçok harika fikir verecektir. Çiftlerin mücadeleyi bırakıp sevmeye başlamasına yardımcı olmak istiyorsanız bu kitap tam size göre.”
  —Russ Harris, Mutluluk Tuzağı ve Basitleştirilmiş KKT kitaplarının yazarı

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Mayıs 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 16 x 23 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 288
  Barkod : 9786057362810

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Duygu Dölek

  Yazar Adı
  Avigail Lev
  Matthew McKay

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.