sadsad x
asdasd

İletişimin Derin Sularında...

Erdinç Yücel

Çizgi Kitabevi Yayınları

  • Açıklama
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • “Görünmez Kaza” dediğimiz olguların hemen ilk sırasında hiç kuşku yok ki “İletişim Kazaları” yer alır… Başımıza geldiği, daha doğrusu farkına vardığımız zaman işin işten geçmiş olduğu kazalardır “İletişim Kazaları.” Hattâ çoğu zaman geri dönüşü çok ama çok zor, hemen hemen de geri dönüşü hiç olmayan kazalar.

    “Vallahî öyle demedim, en azından demek istemedim!” diye edilen yemîn-i Billâhlar bile çoğu zaman işe yaramaz. Ve sonunda bir şekilde atlatılsalar bile öyle kolay kolay silinmeyen çünkü rûhun ve bilincin kuytuluklarına kadar işleyip oraya yuvalanıp yerleşen derin izler bırakırlar genellikle. İlişkiler zedelenir, çatışmalar - kavgalar hattâ kanlı savaşlar bile çıkabilir “İletişim Kazaları” yüzünden. Hem tarih hem de kişisel hayat tecrübemiz nicesine şâhittir “İletişim Kazaları”nın yol açtıkları ağır sıkıntılı durumlara, felâketlere.

    Erdinç Yücel kardeşimin oturaklı bir akademisyen/bilim adamı ciddîyeti ve titizliğiyle ama bunlara olanca samîmîyetini ilâve ederek hazırladığı bu kitap, her aklı başında - fikri yerinde kişinin kütüphanesinde bulunması gereken “olmazsa olmaz”lardan biri. Çünkü hem bir bilgilenme - aydınlanma hem başvuru kaynağı hem de keyifle okunacak, defalarca okunsa da doyulmayacak bir “başucu kitabı.”

    - Munib Engin Noyan

  • Özellikler

    Basım Tarihi : Haziran 2017
    Basım Yeri : Türkiye
    Basim Dili : Türkçe
    Boyutlar : 13.5 x 21.5 cm
    Cilt Durumu : Ciltsiz
    Kağıt Tipi : 2. Hamur
    Sayfa Sayısı : 152
    Barkod : 9786051960265

    Katkıda Bulunanlar

    Yazar Adı
    Erdinç Yücel

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.