Herkes İçin Tarot Yorumlama Rehberi

104,00 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
130,00 TL
Öne Çıkan Bilgiler

Her kart çekişinizde fırsatlara kapı açarsınız. Acaba karşınıza hangisi çıkacak ve ne göreceksiniz? Kartlar size neler öğütleyecek? Hangi yönlerinizi ortaya çıkaracaklar?
Tarot, özünde konuşmalar başlatabilecek, fikirlere ilham verebilecek ve yeni bakış açılarını ortaya çıkarabilecek sembollerden ve anlatılardan oluşan bir deste. Ayrıca onu kullanmak için psişik olmanıza bile gerek yok. Bu pratik herkese açık. Güzel tasvirlerle resimlendirilmiş bu rehberde tarot okuyucuları Jen Cownie ve Fiona Lensvelt edebiyat, popüler kültür ve kendi deneyimlerinden beslenerek her kartı tanıtıyorlar ve yüzyıll

Tükendi

Stok Alarmı

Her kart çekişinizde fırsatlara kapı açarsınız. Acaba karşınıza hangisi çıkacak ve ne göreceksiniz? Kartlar size neler öğütleyecek? Hangi yönlerinizi ortaya çıkaracaklar?
Tarot, özünde konuşmalar başlatabilecek, fikirlere ilham verebilecek ve yeni bakış açılarını ortaya çıkarabilecek sembollerden ve anlatılardan oluşan bir deste. Ayrıca onu kullanmak için psişik olmanıza bile gerek yok. Bu pratik herkese açık. Güzel tasvirlerle resimlendirilmiş bu rehberde tarot okuyucuları Jen Cownie ve Fiona Lensvelt edebiyat, popüler kültür ve kendi deneyimlerinden beslenerek her kartı tanıtıyorlar ve yüzyıllardır süregelen bu geleneğe kendi bakışınızı eklemeye teşvik ediyorlar. Kendiniz veya başkaları için tarot okumayı öğreniyorsanız, bilgilerinizi tazeliyorsanız veya yalnızca merak ediyorsanız Tarot Yorumlama Rehberi yaşamınıza bir parça sihri nasıl katabileceğinizi gösterecek.

Boyutlar (cm)
13.5 x 21 x 0
Ağırlık (Kg)
320
Teslimat Bilgisi
Genellikle 5-6 gün içinde kargoya verilir.
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.