sadsad x
asdasd

Gökyüzünün Derinliği - Elementler Akademisi 1. Kitap

Daphne Unruh

Yakamoz Yayınevi

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Berlin’de sıradan bir hayat süren on yedi yaşındaki Kira, çok yakında başına geleceklerden habersiz, son okul senesini bitirme ve sonrasında yepyeni bir hayata yelken açma hayalleri kurmaktadır. Ancak işler hiç de hayal ettiği gibi gitmemektedir. Olur olmadık yerlerde bayılmaya, büyük enerji patlamaları yaşamaya, etrafındaki nesneleri istemsizce yakmaya ve geceleri onu takip eden gölgeler görmeye başlamıştır.

  Ailesi onun delirdiğini düşünmeye başladığında ise Kira çözümü onu takip eden gölgelerle birlikte kaçmakta bulur.

  Çok geçmeden tüm bu belirtilerin, içinde uyanan birtakım sihirli yeteneklerin habercisi olduğunu öğrenecek olan Kira, bu kaçışın sonunda gözlerini sihirli bir dünyada açar. Onu Neve adında bir melek karşılar ve burada Elementler Akademisi adlı bir okulda, kendisi gibi ateş, su, hava veya toprak elementlerinden birine yatkınlık gösteren diğer öğrencilerle birlikte eğitim göreceğini söyler.

  Birbirinden tuhaf yaratıkların olduğu, ağaçlardan sihirli çiçeklerin dökülürken eşsiz birer melodi oluşturduğu bu dünyada Kira, tahmin ettiğinden çok daha önemli bir yeri olduğunu keşfedecek ve büyük kararlar almak zorunda kalacaktır.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Mayıs 2022
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 19.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 3.Hamur
  Orijinal Dili : Almanca
  Sayfa Sayısı : 416
  Barkod : 9786052974674

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Kübra Kömürcü

  Editor Adi
  Begüm Konya

  Yazar Adı
  Daphne Unruh

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.