Stok Durumu: Stokta var

Fotoğraflarla İstanbul

  Fotoğraflarla İstanbul adlı bu kitapta, Cemil Şahin tarafından çekilen İstanbul’un manzara fotoğrafları yer almaktadır. Bu fotoğraflar konuyla alakalı metinlerle sunulmuş olup, kitap Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmıştır. ... Devamı
  • Cemil Şahin hocamızın bizlere kazandırdığı bu güzel çalışması için teşekkür etmeyi borç biliriz.Kendisi zor şartlar altında bu kareleri çekip bize kazandırması mutluluk verici.iyiki varsın Kubellerin sanatçısı

  70.00TL
  23 Ekim Salı günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Medeniyetlere ev sahipliği yapan ve medeniyetleri yoğuran İstanbul, geçmişten günümüze kadar her unsuruyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Bir tarih şeridini andıran İstanbul'un cadde, sokakları ve mimari yapıları, bizleri geçmişte bir seyahate çıkarmaktadır. Sahip olduğumuz bu şehir doğal güzellikleri, sarayları, köşkleri, göğe uzanan minareleri, parıldayan âlemli kubbeleri, mesire alanları, müzeleri ve içine çeken kültürüyle burada yaşayanları ve ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır.

  İstanbul'un ruhunu fotoğraflarla ortaya koymaya çalışan Fotoğraflarla İstanbul adlı kitabımız, kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış İstanbul'un görsel bir sunumudur.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059492843
  Dili Türkçe-İngilizce
  Basım Yılı 2018
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Firuze Suer
  Ebat 25x28
  Sayfa Sayısı 269
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ağustos

  Kubellerin Üstadı

  Cemil Şahin hocamızın bizlere kazandırdığı bu güzel çalışması için teşekkür etmeyi borç biliriz.Kendisi zor şartlar altında bu kareleri çekip bize kazandırması mutluluk verici.iyiki varsın Kubellerin sanatçısı

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul Keşfetmek İçin Bak

  50.00TL

  Kar Kış İstanbul

  30.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Fotoğraflarla İstanbul

  70.00TL