sadsad x
asdasd

Filial Terapi

Oyun Yoluyla Ebeveyn - Çocuk İlişkilerini Güçlendirme

Rise VanFleet

APAMER Psikoloji Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Üçüncü edisyondan Türkçeye çevirisi yapılan Dr. VanFleet’in bu kitabı, Filial Terapi konusunda yazılmış benzersiz bir çalışmadır. Dr. VanFleet bu metni hazırlarken öyle coşkulu ve açık bir dil kullanmış ki ortaya hem tecrübeli hem de acemi klinisyenlere hitap eden anlaşılabilir ve ilham verici bir eser çıkmış.
  Eliana Gil, PhD,

  Virginia, Fairfax Gil Travma İyileştirme ve Eğitimi Enstitütüsü Kurucu Ortağı Alandaki son gelişmelerle güncellenmiş bu edisyon, Filial Terapi’yi besleyen teknik yaklaşımların ayrıntılı açıklamalarını ve bu yaklaşımların nasıl entegre edildiğini içeriyor. Filial Terapiyi klinik çalışmalarında kırk yılı aşkın süredir uygulayan biri olarak Dr. VanFleet’in bu incecik kitaba sığdırmayı başardığı faydalı bilginin yoğunluğuna hayran kalmamam mümkün değil.
  Barry G. Ginsberg, PhD,

  İlişkileri İyileştirme Merkezinin Yönetici Müdürü, Relationship Enhancement Family Theraphy ve 50 Wonderful Ways to Be a Single-Parent Family kitaplarının yazarı

  Tüm dünyada ve Amerika’da Filial Terapi’ye duyulan ilginin hızla arttığı şu dönemde tam da ihtiyaç duyulan güncel bir edisyon! Dr. VanFleet gerek Filial Terapi uygulamalarının yürütülmesinde işin “nasıl yapılır”ına odaklanmasıyla gerekse Filial Terapi alanındaki araştırma ve uygulamaları anlamayı kolaylaştıran bilgiler vermesiyle gerekse de bu alanı çokkültürlülüğü baz alarak irdelemesiyle harika bir kitap çıkarmış ortaya. Bu kitap kesinlikle çocuklarla ve ailelerle çalışan her klinisyenin vazgeçilmezi olacak!

  Heidi G. Kaduson, PhD, RPT-S,
  New Jersey ve New York Monroe Township’de özel bir kurum olan Oyun Terapisi Eğitimi Enstitüsü’nde Yönetici

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Mart 2021
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 16 x 23.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Orijinal Dili : İngilizce
  Sayfa Sayısı : 144
  Barkod : 9786050629941

  Katkıda Bulunanlar

  Çevirmen Adı
  Hale Kahyaoğlu Çakmakcı
  Sevcan Karakoç Demirkaya

  Yazar Adı
  Rise VanFleet

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.