FAİK ŞENOL FOTOĞRAFLARI İLE BİR ZAMANLAR İSTANBUL POSTER SETİ 100 ADET

FAİK ŞENOL
185,00 TL
Saat 14.00’e kadar olan siparişleriniz aynı gün, 14.00’den sonraki siparişleriniz bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir.
  • Ürün Detayları
  • Açıklama
  • İade ve Teslimat
  • Taksit Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Eski Konağın Gizemi” kitabı, “Bizim Mahallenin Dedektifleri” adlı polisiye çocuk hikâye serisinin üçüncü kitabı. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. Bu kafadar ikili, her kitapta farklı bir olayın peşine düşüyor. Bu kitabın sayfalarında çıkacağınız İstanbul yolculuğunda, çağdan çağa sıçrayarak gezineceksiniz. Bu görsel ve kıyaslamalı gezide; giden ile geride kalan, değişen ile değişmeyen gelip zihninize oturacak. Her gün önünden geçip, görmeyen bakışlarla seyrettiğimiz onca esere, bu çalışmayı incelediğinizde bu defa görerek bakma ihtiyacı duyacaksınız.Mezar taşlarının temel amacı mevtanın kimliğini açıklamak ve ziyaretçiden dua istemektir. Hayata estetik bir gözle bakabilen Osmanlı medeniyeti, edebiyat, hat ve süsleme sanatlarının her çeşidini kullanarak mezar taşlarını birer kültür hazinesine dönüştürmüştür.Yaşadığı dönemin (1912-1981) belli başlı foto muhabirleri arasında sayılan Faik Şenol'un fotoğrafları, siyaset tarihi açısından olduğu gibi insan ve şehir manzaraları bakımından da önemli bir kaynaktır.Yaşadığı dönemin (1912-1981) belli başlı foto muhabirleri arasında sayılan Faik Şenol'un fotoğrafları, siyaset tarihi açısından olduğu gibi insan ve şehir manzaraları bakımından da önemli bir kaynaktır.Kültür A.Ş olarak çocukların, gençlerin yaşadıkları şehri tanımasını, hissetmesini ve bunu Türkçenin dil zenginliği içerisinde en güzel bir biçimde ifade edebilmesini önemsiyoruz. Bu amaçla İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte Çocuk Yazarlar Hikâye Yarışması"nı düzenledik.
  • Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları,varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde (Abiye ürünlerde süre 24 saattir) ürün ileberaber gelen faturanın arkasındaki değişim formunu eksiksiz doldurarak faturaların her ikinushasınıda,teslim aldığınız kargo firması MNG Kargo ve Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişimde (kampanyalı ürünler hariç) tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.
Sosyal Medyada Paylaş
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.