sadsad x
asdasd
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özge Günaydın’ın kaleme aldığı 8. kitabı “ Evsiz “ kitabı çıktı.

  En son 2019 yılında Zeynep Hanım romanı ile kitapseverlerin karşısına çıkan Özge Günaydın,
  4 farklı hikâyelerden oluşan kitabında felsefi küçük hikâyeler bulunmakta. Yaklaşık 2 yıllık bir süre içerisinde hazırlanan ve Özge Günaydın’ın tamamen yaşama dair hikâyelerinden oluşan bu kitap okuyucuların beğenisine sunuluyor.

  2020 yılı itibari ile Özge Günaydın Yayınevi’ni de kuran yazar, bundan sonra kendi kitaplarını kendi yayınevinden çıkartmaya ve edebiyat, felsefe alanında da diğer yazarlarla çalışmaya devam edecek.

  Kendi kitabından sonra ilk yayınlanacak olan kitap, Peyman Babil’in şiir kitabı “ LİTA”, ve hemen arkasından Hüseyin Selim Kocabıyık’ın 5 kitabı ile Özge Günaydın Yayınevi olarak eserleri üretmeye ve piyasaya sunmaya devam edecektir.

  “Evsiz” kitabı tüm kitapevleri ve çok yakında Özge Günaydın Yayınevi.Com e-ticaret sitesin den de e-kitap olarak okunup satın alınabilecek.

  Yayıncılık sektörüne ayrı bir soluk getirmek istediğini belirten Özge Günaydın, 2020 yılı itibari ile bundan sonraki süreçte insanların daha fazla kitap okuyabilmesi ve daha çok kitabın piyasa çıkması için çalışacaklarını belirtti. Bu yolla Türkiye’de çok düşük seviyelerde olan kitap okuma oranlarının artmasını umduklarını söyledi.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2020
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 21.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 160
  Barkod : 9786050667103

  Katkıda Bulunanlar

  Yazar Adı
  Özge Günaydın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.