El Emeğim İstanbul Etkinlikleri 10 Kitap Takım

  İstanbul'un tarihi yerlerini; park bahçe ve yeşilliklerini; canlılarını, seslerini, renklerini anlatan seride İstanbul'a dair ne ararsanız var: Serçeler, martılar, kuleler, köprüler, camiler, dikilitaşlar, müzeler, resimler, şarkılar, şiirler... ... Devamı
  40.00TL
  21 Kasım Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  10 kitaptan oluşan El Emeğim İstanbul Etkinlikleri serisi seti 8-12 yaş arası çocuklar için hazırlanmış keyifli etkinliklerden oluşmaktadır.

   

  Boyama, fark bulma, 4 işlem, parça birleştirme, bütünün parçalarını bulma, eşleştirme, bulmaca, bilmece gibi pek çok farklı etkinliği içeren seri, İstanbul'u İstanbul yapan her şeyi çocuklar keyifle öğretmeyi amaçlamaktadır.

   

  İstanbul'un tarihi yerlerini; park bahçe ve yeşilliklerini; canlılarını, seslerini, renklerini anlatan seride İstanbul'a dair ne ararsanız var: Serçeler, martılar, kuleler, köprüler, camiler, dikilitaşlar, müzeler, resimler, şarkılar, şiirler...

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059492416
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2017
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Bilgenur Çorlu
  Ebat 230x300
  Sayfa Sayısı 310
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Karton, Plastik Ambalajda 10 Kitap
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Kasım

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  A'dan Z'ye İstanbul Boyama Kitabı

  18.00TL

  Çocuk Oyunları Seti 5 Kitap

  20.00TL

  İstanbul Konuşuyor Tarihi Yarımada Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  El Emeğim İstanbul Etkinlikleri 10 Kitap Takım

  40.00TL