sadsad x
asdasd

Doğa ve Matematik İlkokul 3. Sınıf

Ülkü Doğancıoğlu

Özgül Yayınları

 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Çağdaş eğitim sistemlerinde, çocuklarımızın zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak ve kendilerini tanıyıp geliştirip gerçekleştirebilmeleri için matematikte de farklı yaklaşımlarla onların meraklarını artırıcı, severek yapacakları, görseller, oyunlar ve çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiş yardımcı matematik kitaplarına gereksinim vardır.

  "Doğa ve Matematik", dizisi matematik programlarına uygun bir şekilde ve yukarıda sayılan tüm bu özellikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu dizide, her sınıf seviyesinde öğrencilerin ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz farklı kahramanlar kullanarak bazen onların yaşam ve özelliklerine ait bilgiler verdik bazen de kitap içinde yer alan bulmacaları çözerek kahramanların yaşamlarına ve kendilerine ait özellikleri bularak öğrenmelerine olanak sağladık. Bu arada doğa ve çevre bilincinin gelişmesine katkı sağlamayı amaçladık.

  "Doğa ve Matematik ", hem daha da meraklı çocuklar yetiştirmek ,hem de meraklı çocuklarımıza yeni ufuklar açmak için sizleri bekliyor...

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Kasım 2012
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 14.8 x 21 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 1. Hamur
  Sayfa Sayısı : 120
  Barkod : 9786055178079

  Katkıda Bulunanlar

  Resimleyen Adı
  Serkan Avcı

  Yazar Adı
  Mehmet Çağlar
  Ülkü Doğancıoğlu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.