sadsad x
asdasd
 • Açıklama
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Uyuşturucu kuryesi genç bir kadın, her şeyden habersiz masum küçük bir kız çocuğu ve karısını başka bir kadınla aldatan şehvet düşkünü bir adam aldatıldığı için kocasından ayrıldıktan sonra hayatta kalma mücadelesinde uyuşturucu kuryeliği işine bulaşan Neslihan, gençliği ve güzelliğiyle dikkat çeken, etrafında ilgi toplayan bir kadındır.

  Ancak gönül işlerini kızının mutluluğu uğruna ertelemiş olan genç kadın, bir gün hiç beklemediği bir anda tekrar gönül kapısının çalınmasıyla sarsılır. Kapıyı açmak konusunda kararsız ve isteksizdir, zira mahkeme tarafından verilen karar gereği sadece hafta sonları görebildiği kızının özlemi içini yakıp kavururken, başka sevdaların peşinden koşmayı bir nevi ikiyüzlülük olarak görmektedir.

  Ama tesadüfler yeni bir kapının eşiğine kadar getirmiştir bir kere. Ünlü ressam Bekir Coşkunerle kesişen hayatında Neslihan, hep özlemini çektiği bir kapıyı aralamışken arkasındaki geçmişi ona kötü bir sürpriz hazırlamaktadır.

  Hiçbir yerde kendini mutlu hissedemeyen, hep bir eksik yaşanmışlık duysuyla savrulan ve bunaltılarında boğulan, bungunlaşan bir kadının hikayesi Sadece yüzeydekilerle değil insanın içindekilerle de sorunu olanlar için.

 • Özellikler

  Basım Tarihi : Temmuz 2010
  Basım Yeri : Türkiye
  Basim Dili : Türkçe
  Boyutlar : 13.5 x 19.5 cm
  Cilt Durumu : Ciltsiz
  Kağıt Tipi : 2. Hamur
  Sayfa Sayısı : 168
  Barkod : 9786054262052

  Katkıda Bulunanlar

  Editor Adi
  Hasan Uygun

  Yazar Adı
  Melda Zirek

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.