Büyük Osmanlı Tarihi

  Türklerin Orta Asya’dan itibaren kurduğu devletler hakkında bilgiler veren, ardından geniş bir kaynakça ve indeks çalışmasıyla Osmanlı tarihini anlatan Büyük Osmanlı Tarihi, alanında yapılmış ayrıntılı ve titiz çalışmalardan biridir. ... Devamı
  370.00TL
  24 Şubat Pazar günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Tek hanedan tarafından en uzun süre yönetilmiş devletlerden biri olan Osmanlı Devleti, Anadolu'nun kuzeybatısında bir Türkmen beyi olan Osman Gazi tarafından kurulmuş ve soyundan gelen evlatlarca 623 yıl boyunca yönetilmiştir. Türk-İslam dünyasındaki en uzun ömürlü imparatorluk unvanına sahip olan Osmanlı Devleti, yaptığı fetihlerle Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarına yayılmış, adalet ve hoşgörüyü karakteristik özelliği haline getirmiştir. Osmanlı medeniyeti, günümüzde siyasi, askerî ve sosyal çalkantılarla temelinden sarsılan bir coğrafyada hüküm sürmüş, asırlar boyunca barış ve huzur iklimini hâkim kılmış bir uygarlıktır.

  Dolayısıyla yaşadığımız ve gönül bağımız olan bu toprakların huzuru; daha önce buralarda adalet ve hoşgörü iklimini tesis eden Devlet-i Aliyye’yi, onun siyasi, ekonomik, kültürel, sosyal, dinî, ahlaki ve insani prensiplerini öğrenmek ve anlamaktan geçmektedir. Dünyanın bu devlet sistemini anlamaya her geçen gün daha fazla ihtiyacı vardır.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059492690
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2018
  Yazar Adı Vahid Çabuk
  Editör Halit Atlı
  Basım Ayı İstanbul
  Sayfa Sayısı 1384/ 3 Cilt
  Ebat 22*31
  Kapak Özel Kutusunda Sert Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Eylül

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Eserleri, Fotoğrafları ve Aileleriyle Osmanlı Şeyhülislamları

  46.00TL

  Osmanlı Dönemi Fotoğraflarıyla Haremeyn

  460.00TL

  Sultanların Sanata Yansıyan İzleri

  69.50TL

  Fethin Kahramanları

  11.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Büyük Osmanlı Tarihi

  370.00TL