Adem`den Önce

34,72 TL
Yayınevi Liste Fiyatı:
62,00 TL
Öne Çıkan Bilgiler

Jack London ABD`li gazeteci ve roman yazarıdır. Elinden fazla kitabın yazarı olan Jack London, Dünya ticari dergi romanının öncüsü ve yazarlıktan yüksek gelir elde edebilen Amerikalıların İlklerindendir.

Jack London`ın annesi Folra Wellman spiritüalist bir müzik öğretmeniydi. Tahminen Jack`ın babası odluğu düşünülen William Chaney ise astrologdu. London ailesi işçi sınıfından geliyor olsa da aslında Jack London`ın ileride yazdıklarında iddia ettiği kadar yoksul değillerdi. Jack London, özellikle yerel kütüphanede kitap okuyarak kendi kendisini eğitmiştir. Jack London 20 yaşında sosyalizmi benimsedi. Bundan önce sağlıklı ve güçlü bünyesinden kaynaklanan bir iyimserliğe sahip, çok çalışan ve dünyaya olumlu gözle bakan bir kişiydi. Fa

Tükendi

Stok Alarmı

Jack London ABD`li gazeteci ve roman yazarıdır. Elinden fazla kitabın yazarı olan Jack London, Dünya ticari dergi romanının öncüsü ve yazarlıktan yüksek gelir elde edebilen Amerikalıların İlklerindendir.

Jack London`ın annesi Folra Wellman spiritüalist bir müzik öğretmeniydi. Tahminen Jack`ın babası odluğu düşünülen William Chaney ise astrologdu. London ailesi işçi sınıfından geliyor olsa da aslında Jack London`ın ileride yazdıklarında iddia ettiği kadar yoksul değillerdi. Jack London, özellikle yerel kütüphanede kitap okuyarak kendi kendisini eğitmiştir. Jack London 20 yaşında sosyalizmi benimsedi. Bundan önce sağlıklı ve güçlü bünyesinden kaynaklanan bir iyimserliğe sahip, çok çalışan ve dünyaya olumlu gözle bakan bir kişiydi. Fakat "Nasıl Sosyalist Oldum" adlı makalesinde de belirttiği gibi halkın en alt tabakalarını daha yakından gördükçe sosyalist fikirleri oluşmaya başladı. İyimserliği ve ferdiyetçiliği yavaş yavaş söndü ve mecbur olmadıkça hiçbir zaman daha fazla çalışmamaya karar verdi. Yazar olarak büyük mali başarıya ulaşan London aynı başarıyı çiftlik işletmede de yaşamayı çok arzuluyordu fakat bu gerçekleşmedi.

Jack London`ın ölüm sebebi çok tartışılmıştır. Pek çok eski kaynakta intihar ettiği anlatılmıştır.

Boyutlar (cm)
14 x 21 x 0
Ağırlık (Kg)
164
Teslimat Bilgisi
Genellikle 5-6 gün içinde kargoya verilir.
2. Hamur

Yorumlar

Sonuç bulunamadı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.