Mevlana'dan Çocuklara Masal Şarkılar

  Mevlana’dan Çocuklara Masal Şarkılar özel kutusunun içinde; Hz. Mevlâna’nın eseri Mesnevi’de geçen hikâyelerden derlenen Masal Kitabı ve Mesnevi’den seçilmiş 10 hikâyenin şarkı formunda hazırlandığı CD bulunuyor. ... Devamı
  20.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Mevlana’dan Çocuklara Masal Şarkılar özel kutusunun içinde; Hz. Mevlâna’nın eseri Mesnevi’de geçen hikâyelerden derlenen Masal Kitabı ve Mesnevi’den seçilmiş 10 hikâyenin şarkı formunda hazırlandığı CD bulunuyor.

   

  Kitabın derlemesi Nezahat Başçı’ya, Mesnevi’den uyarlanan şarkıların sözleri Ali Bektaş’a, besteleri Mevlüt Güler’e ait. Bestelerin yorumcuları ise Deniz Kısmet, Şafak Akbaş. 

  Albümün ayrıca 32 sayfalık boyama kitabı mevcuttur.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944948203
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Haz.Nezahat Başçı
  Ebat 170x250
  Sayfa Sayısı 95
  Kağıt Kuşe
  Kapak Karton Kutulu
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ocak

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Mevlana'dan Çocuklara Masal Şarkılar

  20.00TL