İstanbul'un Manzara Terasları

  Geçmiş dönemlerden bu yana 'şehir' dendiğinde akla hemen İstanbul’un gelmesini sağlayan en önemli işaret, kuşkusuz bu güzel kentin manzaralarıdır. Uzmanlar bu manzara noktalarına manzara terası veya balkon tabirini uygun görmüşlerdir. ... Devamı
  50.00TL
  24 Şubat Pazar günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul'un Manzara Terasları, Panaromic Terraces Of İstanbul

   

  Geçmiş dönemlerden bu yana 'şehir' dendiğinde akla hemen İstanbul’un gelmesini sağlayan en önemli işaret, kuşkusuz bu güzel kentin manzaralarıdır. Uzmanlar bu manzara noktalarına manzara terası veya balkon tabirini uygun görmüşlerdir.

   

  İstanbul sayısız balkonuyla şehrin siluetinin, detaylarının ilginç ve sürpriz kesitlerinin, usanmadan saatlerce seyredilebileceği bir kenttir.Tanınmış İstanbul araştırmacısı Orhan Erdenen, İstanbul’un, manzara terasları bakımından dünyanın en zengin şehri olduğunu bu kitapla gözler önüne sermektedir. 

  İstanbul’un Manzara Terasları adlı eserde teraslar hakkında bilgi veren metinleri ve İstanbul’un güzelliklerini gösteren fotoğrafları bulabileceksiniz. 

   

  Fotoğraflar: İsmail Coşkun

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944370523
  Dili Türkçe-İngilizce
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Orhan Erdenen
  Editör 235x285
  Sayfa Sayısı 159
  Kağıt Kuşe
  Kapak Şömizli, Ciltli
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Mayıs

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul ve Boğaziçi

  37.00TL

  Boğaziçi Sahilhaneleri

  92.50TL

  İstanbul’un 100 Görülecek Yaşanacak Yeri

  23.00TL

  İstanbul’un 100 Panoramik Fotoğrafı

  23.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul'un Manzara Terasları

  50.00TL