İstanbul'un 100 Türbesi

  İstanbul’un 100 Türbesi adlı kitabımızda yer alan türbeler Sur içi (Fatih), Eyüp, Beyoğlu-Beşiktaş ve Üsküdar olmak üzere dört başlık altında toplanmıştır. Bu başlıklar altında İstanbul’da iz bırakmış devlet adamları ile tasavvufi yaşantıya katkıda bulunmuş kişilerin ... Devamı
  25.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul’un 100’leri Serisi 70 

   

  İstanbul’un 100 Türbesi adlı kitabımızda yer alan türbeler Sur içi (Fatih), Eyüp, Beyoğlu-Beşiktaş ve Üsküdar olmak üzere dört başlık altında toplanmıştır.

   

  Bu başlıklar altında İstanbul’da iz bırakmış devlet adamları ile tasavvufi yaşantıya katkıda bulunmuş kişilerin kendileri ve türbeleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca bu mirasımızın sonraki nesillere aktarılması için yapılan restorasyon çalışmaları hakkında da bilgilere yer verilmektedir. 

  İstanbul’da bulunan beş yüzü aşkın türbeden seçtiklerimiz arasında, İstanbul’un muhasarası sırasında şehid olan Ebû Eyyûb el-Ensari türbesini, İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmed türbesini, kanunlara bağlılığıyla bilinen Kanuni Sultan Süleyman türbesini, İstanbul’a çok sayıda vakıf eser bırakan Hürrem Sultan türbesini, mimaride yeni bir çığır açan Mimar Sinan türbesini, İznik çinileriyle bezenmiş I. Ahmed türbesini, Vefa semtinin isim babası olan Ebûl Vefâ Hazretlerinin türbesini, İstanbul velilerinden Aziz Mahmud Hüdai türbesini, Osmanlı’nın fetihlerinde öncülük etmiş dervişlerden Karaca Ahmed Sultan’ın türbesini ve İstanbul’da iz bırakmış kişilerin türbeleri ve hayatları hakkında önemli bilgileri bulacaksınız.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595419
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2013
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Celil Civan
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 189
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Temmuz

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul'un 100 Tekkesi

  25.00TL

  İstanbul’un 100 Camisi

  25.00TL

  İstanbul'un 100 Mezar Taşı

  25.00TL

  İstanbul'un 100 Sufisi

  25.00TL

  İstanbul Mevlevihaneleri

  80.00TL

  İstanbul’un 100 Divânesi

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul'un 100 Türbesi

  25.00TL