İstanbul’un 100 Sanayi Kuruluşu

  Tarih boyunca kültür ve medeniyetin başkentliğini yapmış olan İstanbul; Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinin en gelişmiş kentidir. İstanbul, bir liman kenti olmasının yanında ... Devamı
  25.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul'un 100'ler Serisi 55

   

  Tarih boyunca kültür ve medeniyetin başkentliğini yapmış olan İstanbul; Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinin en gelişmiş kentidir. İstanbul, bir liman kenti olmasının yanında Asya ve Avrupa arasında kurduğu köprü ile ticaretin de merkezi konumundadır. 

  Bu kitap, Osmanlı’nın sanayi politikası ve sonuçları üzerine, daha doğru biri ifadeyle üretim sistemi hakkında ne kadar da az ve yanlış bilgilere sahip olduğumuzu göstererek, ülke sanayinin temellerinin bu dönemde atıldığını, “bir toplu iğne bile üretemeyecek” kadar zayıf bir devlet olmadığını içeriğiyle sunmaktadır.

   

  Türkiye’nin Osmanlı Devleti’nden başlayarak sanayi geçmişine ışık tutmayı amaçlayan İstanbul’un 100 Sanayi Kuruluşu isimli bu kitap şehrin canlı sanayi ve ticari geçmişine dair önemli bir kaynaktır. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595068
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2012
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Sümeyra Yarış
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 167
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Haziran

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Çarşı-Pazar İstanbul

  75.00TL

  İstanbul'un 100 Ulaşım Aracı

  25.00TL

  İstanbul’un 100 Hanı

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul’un 100 Sanayi Kuruluşu

  25.00TL