Stok Durumu: Stokta var
İmparatorlukların başkenti, hükümdarların rüyası, medeniyetlerin buluşma noktası İstanbul.Üzerinde yaşayan her toplumun mekâna ruhundan bir parça nakşettiği her bir köşesinde, sokağında tarihin farklı dönemlerine ait izler bulunan bu kadim şehir, asırların birikimiyle yeryüzünün en önemli kültürel hazinelerindendir. ... Devamı
23.00TL
24 Şubat Pazar günü Kargo’da

Ürün Açıklamaları

Orta Asya steplerinden Anadolu topraklarına uzanan süreç içerisinde kültürü, sanatı ve yaşanmışlıkları ile göç eden Türk toplumunu kurduğu devletler değişkenlikler gösterse de, Türk kültür ve sanatı yaşamış ve gelişerek baki kalmıştır. Örf ve âdetlerini  Anadolu’ya  taşıyan Türk toplumu, varoluşunun temel taşlarından olan sanatını da en üst seviyede bu coğrafyaya aktarmıştır. Süsleme sanatlarımızın temeli olarak kabul ettiğimiz Karahoca ve Bezeklik’teki duvar resminde , elinde çiçek tunan Uygur prens ve prensesi, sanatımızda kuruluşundan itibaren süslememe  öğelerine ne kadar önem verdiğimizin kanıtı gibidir.

Ürün Özellikleri

Barkod Numarası 9786059492720
Dili Türkçe
Basım Yeri İstanbul
Basım Yılı 2018
Yazar Adı Doç.Münevver Üçer-Doç.Kaya Üçer
Editör H.Halit Atlı
Ebat 17*24
Sayfa Sayısı 283
Kapak Şömizli Karton Kapak
Kağıt 1.Hamur
Basım Ayı Ağustos

Taksit Koşulları


50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

İade Koşulları


Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


İade adresimiz:
İstanbul Kitapçısı Merkez
Tel:(0212) 558 11 26-27
Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

İlişkili Ürünler

Türk Sanatları "Mozaik"

69.50TL

Türk Sanatları "Seramik"

69.50TL

İstanbul'un Renkli Hazineleri, Bizans Mozaiklerinden Osmanlı Çinilerine

148.00TL

En Son Gezdiğiniz Ürünler

İstanbul’un 100 Motifi

23.00TL