İstanbul'un 100 Misafiri

  İstanbul’un 100 Misafiri; şairinden gezginine, tüccarından askerine, mimarından devlet görevlisine kadar muhtelif mesleklerden ve farklı din ve milletlere mensup insanların İstanbul’da misafir oluşlarının hikâyelerinden esinlenerek hazırlanmıştır. ... Devamı
  25.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul'un 100'leri Serisi 56 

   

  İstanbul’un 100 Misafiri; şairinden gezginine, tüccarından askerine, mimarından devlet görevlisine kadar muhtelif mesleklerden ve farklı din ve milletlere mensup insanların İstanbul’da misafir oluşlarının hikâyelerinden esinlenerek hazırlanmıştır. 

  Kitapta; görev icabı İstanbul’a gelip burada ağırladığımız misafirlerin yanı sıra, şehrin güzelliğine kendini kaptırıp buradan ayrılmayan ve ölene dek bizimle birlikte yaşayan insanların ilginç hikâyelerini bulacaksınız.

   

  Savaşta esir düşerek sarayda hizmetli olarak çalışan bir askerin anılarından dünyaca ünlü roman ya da şiirlerini bu şehrin göğüne bakarak yazan edebiyatçıların hayatlarına daha yakından bakacaksınız.

   

  Gezip gördüklerini seyahatnamelere aktararak İstanbul’u kendi ülkelerinde de tanıtan misafirlerimizin yanında mimari eserleri ya da çizimleriyle bu şehre katkıda bulunan insanları daha yakından tanıma fırsatınız olacak bu kitapla… 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595129
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2012
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Asım Fahri
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 165
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Temmuz

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul’un 100 Seyyahı

  25.00TL

  Doğulu Yazarlar Gözüyle İstanbul

  10.00TL

  İstanbul'daki Yabancı Saraylar

  80.00TL

  İstanbul In The Eyes Of Western Travellers

  30.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul'un 100 Misafiri

  25.00TL