İstanbul’un 100 Gravürü

  Gravürler, fotoğrafın icadından önce kullanılan en önemli görsel materyal olarak bizlere kaynaklık etmektedirler. Gravürlerin önemi sadece bu kentin geçmişteki görünümünü hafızamıza kazımakla sınırlı değildir tabii ki. ... Devamı
  25.00TL
  18 Ocak Cuma günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul’un 100’leri Serisi 13 

   

  Gravürler, fotoğrafın icadından önce kullanılan en önemli görsel materyal olarak bizlere kaynaklık etmektedirler. Gravürlerin önemi sadece bu kentin geçmişteki görünümünü hafızamıza kazımakla sınırlı değildir tabii ki. Gravürler, dikkatle incelendiğinde onların aynı zamanda birer tarihi vesika olduğu anlaşılacaktır. 

  Her birinde ayrı bir hikâyenin anlatıldığı bu görsel kaynaklar, İstanbul ahalisinin zaman-mekan algısı, zamanı ve mekanı kullanımı ile sosyal yaşamı hakkında bilgi verirler. İstanbul’un 100 Gravürü şehrin tarihi ile ilgili çalışmalara gravürler aracılığıyla güçlü bir ışık tutuyor. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786055592196
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2015
  Yazar Adı Sinan Ceco
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 217
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 2
  Basım Ayı Aralık

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Lale Devri Ressamı Van Mour'un Çizimleriyle Osmanlılar

  60.00TL

  Dersaadet Saadet Kapısı İstanbul

  50.00TL

  İstanbul'un 100 Ressamı

  25.00TL

  Fırçaların Diliyle İstanbul

  60.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul’un 100 Gravürü

  25.00TL